Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Намет Tramp Lite Hunter 3 Camo (UTLT-001)
| Призначення | для рибалки, кемпінгові |
| Форма | півсфера |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | фіберглас |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190 T, 4000 мм |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Lite Hunter 3 Camo (UTLT-001)
Тримісний намет Tramp Lite Hunter 3
- камуфляжного забарвлення з двома входами для професійних мисливців, рибалок і туристів.
- Входи намету закриті москітними сітками.
- Призначена для походів, полювання та риболовлі у весняний, літній та осінній час.
Особливості:
- Двошаровий намет камуфляжного забарвлення з двома входами
- Входи спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Додаткова консольна дуга збільшує внутрішній об'єм намету, вітростійкість і розміри тамбурів
- Два збільшених тамбура
- Два вентиляційних клапана, всі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
- Каркас: фіберглас 7,9 мм
- Вага: 3,5 кг.
- Місткість: 3 чол.
- Розмір в упаковці: 20 x 57 x 16 см.
- Розмір: 320 х 220 х 120 см.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Намет Tramp Lite Hunter 3 Camo (UTLT-001)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Tramp Lite Hunter 3 Camo (UTLT-001)
| Призначення | для рибалки, кемпінгові |
| Форма | півсфера |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | фіберглас |
| Зовнішній тент | поліестер 75D/190 T, 4000 мм |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | поліестер |
| Підлога | армований терпаулінг 10000 мм в. ст. |
Опис Намет Tramp Lite Hunter 3 Camo (UTLT-001)
Тримісний намет Tramp Lite Hunter 3
- камуфляжного забарвлення з двома входами для професійних мисливців, рибалок і туристів.
- Входи намету закриті москітними сітками.
- Призначена для походів, полювання та риболовлі у весняний, літній та осінній час.
Особливості:
- Двошаровий намет камуфляжного забарвлення з двома входами
- Входи спальних відділень продубльовані москітною сіткою
- Додаткова консольна дуга збільшує внутрішній об'єм намету, вітростійкість і розміри тамбурів
- Два збільшених тамбура
- Два вентиляційних клапана, всі шви проклеєні
Характеристики:
- Тент: 100% поліестер 75D/190T WR PU 4000 мм. в. ст.
- Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
- Дно: армований терпаулінг 10000 мм в. ст.
- Каркас: фіберглас 7,9 мм
- Вага: 3,5 кг.
- Місткість: 3 чол.
- Розмір в упаковці: 20 x 57 x 16 см.
- Розмір: 320 х 220 х 120 см.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше