Характеристики Намет Tramp Grot 3 (v2) Green (UTRT-036)
| Призначення | для велотуризму, для рибалки, кемпінгові |
| Форма | бочка |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | дюраврап Ø 8.5 мм |
| Зовнішній тент | поліестер 75D 190T RipStop PU |
| Водостійкість тенту | 6000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% поліестер |
| Підлога | поліестер 75D 190T PU |
Опис Намет Tramp Grot 3 (v2) Green (UTRT-036)
Універсальний туристичний намет з 3 входами (2 через тамбур - боковий і торцевий, і один з тильної сторони), а також великим вантажним переднім тамбуром. Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками.
Місткість намету: 3 + 1 особи.
Площа тамбура дозволяє зручно розмістити наплічники, готувати їжу на пальнику в негоду і навіть, за необхідності, прийняти кількох гостей.
Намет має 2 вентиляційних клапани у верхній частині купола зовнішнього тенту, зі стійкою що регулюється по висоті.
Всі шви намету проклеєні.
Призначення: туризм, риболовля, полювання, кемпінг.
Час використання: весна - літо - осінь
Характеристики.
Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 6000 мм в. ст.
Внутр. намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: 100% поліестер 75D190T 8000 мм в. ст.
Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
Вага: 5.3 кг
Розмір: 220 x 490 x 130 см
Доставка Намет Tramp Grot 3 (v2) Green (UTRT-036)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Tramp Grot 3 (v2) Green (UTRT-036)
| Призначення | для велотуризму, для рибалки, кемпінгові |
| Форма | бочка |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | дюраврап Ø 8.5 мм |
| Зовнішній тент | поліестер 75D 190T RipStop PU |
| Водостійкість тенту | 6000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% поліестер |
| Підлога | поліестер 75D 190T PU |
Опис Намет Tramp Grot 3 (v2) Green (UTRT-036)
Універсальний туристичний намет з 3 входами (2 через тамбур - боковий і торцевий, і один з тильної сторони), а також великим вантажним переднім тамбуром. Всі входи в спальне відділення продубльовані москітними сітками.
Місткість намету: 3 + 1 особи.
Площа тамбура дозволяє зручно розмістити наплічники, готувати їжу на пальнику в негоду і навіть, за необхідності, прийняти кількох гостей.
Намет має 2 вентиляційних клапани у верхній частині купола зовнішнього тенту, зі стійкою що регулюється по висоті.
Всі шви намету проклеєні.
Призначення: туризм, риболовля, полювання, кемпінг.
Час використання: весна - літо - осінь
Характеристики.
Тент: 100% поліестер 75D190T RipStop, PU 6000 мм в. ст.
Внутр. намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: 100% поліестер 75D190T 8000 мм в. ст.
Каркас: ламінований фіберглас, 8.5 мм
Вага: 5.3 кг
Розмір: 220 x 490 x 130 см
Дізнатися детальніше