Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - тримісні, Водостійкість тенту - 3000 мм в. ст., Висота - 1.3 м, Вага - 5.32 кг, Колір - хакі
продавець: ФОП (без ПДВ)
7 288 грн
+2 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Terra Incognita Geos 3 khaki (4823081500216)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Водостійкість тенту | 3000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Підлога | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
Опис Намет Terra Incognita Geos 3 khaki (4823081500216)
Намет Terra Incognita Geos 3 khaki
Практичний тримісний намет трьохсезонного призначення.
У дуже просторому передньому тамбурі з вікнами є багато місця для багажу чи бівуачної кухні. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію.
Швидка збірка і розбирання.
Зовнішній тент 185T Polyester 3000 мм
Внутрішній намет 190T Polyester
Практичний тримісний намет трьохсезонного призначення.
У дуже просторому передньому тамбурі з вікнами є багато місця для багажу чи бівуачної кухні. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію.
Швидка збірка і розбирання.
Зовнішній тент 185T Polyester 3000 мм
Внутрішній намет 190T Polyester
Призначення - універсальні, форма - півсфера, Місткість - тримісні, Водостійкість тенту - 3000 мм в. ст., Висота - 1.3 м, Вага - 5.32 кг, Колір - хакі
продавець: ФОП (без ПДВ)
7 288 грн
+2 дні
Доставка Намет Terra Incognita Geos 3 khaki (4823081500216)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Намет Terra Incognita Geos 3 khaki (4823081500216)
| Призначення | універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | тримісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | скловолокно (fiberglass) |
| Зовнішній тент | 185T Polyester 3000 мм |
| Водостійкість тенту | 3000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 190T Polyester |
| Підлога | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
Опис Намет Terra Incognita Geos 3 khaki (4823081500216)
Намет Terra Incognita Geos 3 khaki
Практичний тримісний намет трьохсезонного призначення.
У дуже просторому передньому тамбурі з вікнами є багато місця для багажу чи бівуачної кухні. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію.
Швидка збірка і розбирання.
Зовнішній тент 185T Polyester 3000 мм
Внутрішній намет 190T Polyester
Практичний тримісний намет трьохсезонного призначення.
У дуже просторому передньому тамбурі з вікнами є багато місця для багажу чи бівуачної кухні. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію.
Швидка збірка і розбирання.
Зовнішній тент 185T Polyester 3000 мм
Внутрішній намет 190T Polyester
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше