Намет Schwarzwolf Kerkini 220 x 120 см сріблястий/синій (F4801700AJ3)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Намет Schwarzwolf Kerkini 220 x 120 см сріблястий/синій (F4801700AJ3)
| Призначення | кемпінгові, пляжні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | скловолокно, сталь |
| Зовнішній тент | Polyamide 190 PA |
| Внутрішній намет | поліамід |
| Висота | 1.3 м |
| Розміри зовнішні | 220 х 120 х 130 см |
| Розміри спального місця | 220 х 120 см |
Опис Намет Schwarzwolf Kerkini 220 x 120 см сріблястий/синій (F4801700AJ3)
Намет виготовлений з поліаміду 190 PA, підлога – з поліестеру, дуги виготовлені з трубчастого гнучкого склопластику, здатного витримувати високі навантаження. Тканина витримує опади, розрахована на водяний стовп 300 мм, крім того, має захист від ультрафіолетових променів – УФ-фільтр UV40+.
У комплекті йдуть 8 кілочків з нержавіючої сталі та 4 мотузки, які потрібні для монтажу намету та зміцнення його на ґрунті.
- Розміри намету – 220 x 120 x 130 см.
- Усі складові продаються упаковані у чохлі на шнурку.
- Габарити чохла з товаром: діаметр – 13 см, довжина – 55 см. Вага – 1756 г.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Намет Schwarzwolf Kerkini 220 x 120 см сріблястий/синій (F4801700AJ3)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Намет Schwarzwolf Kerkini 220 x 120 см сріблястий/синій (F4801700AJ3)
| Призначення | кемпінгові, пляжні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Наявність тамбура | немає |
| Каркас | скловолокно, сталь |
| Зовнішній тент | Polyamide 190 PA |
| Внутрішній намет | поліамід |
| Висота | 1.3 м |
| Розміри зовнішні | 220 х 120 х 130 см |
| Розміри спального місця | 220 х 120 см |
Опис Намет Schwarzwolf Kerkini 220 x 120 см сріблястий/синій (F4801700AJ3)
Намет виготовлений з поліаміду 190 PA, підлога – з поліестеру, дуги виготовлені з трубчастого гнучкого склопластику, здатного витримувати високі навантаження. Тканина витримує опади, розрахована на водяний стовп 300 мм, крім того, має захист від ультрафіолетових променів – УФ-фільтр UV40+.
У комплекті йдуть 8 кілочків з нержавіючої сталі та 4 мотузки, які потрібні для монтажу намету та зміцнення його на ґрунті.
- Розміри намету – 220 x 120 x 130 см.
- Усі складові продаються упаковані у чохлі на шнурку.
- Габарити чохла з товаром: діаметр – 13 см, довжина – 55 см. Вага – 1756 г.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше