Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
- Інструкція до Намет СИЛА Міраж двомісний (960971) (PDF, 21,8Mb)
Характеристики Намет СИЛА Міраж двомісний (960971)
| Призначення | для піших і гірських походів, кемпінгові, універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | фіберглас 7.9 мм |
| Зовнішній тент | поліестер 75DX75D 190T RipStop |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер 68DX68D 190T |
| Підлога | поліетилен PE 120 г/м3 (армований терпаулінг) |
Опис Намет СИЛА Міраж двомісний (960971)
Універсальна всесезонна двомісна двошарова туристична палатка Міраж:
- з фібергласовим каркасом з двох дуг;
- два тамбури та два входи, кожний з яких захищений антимоскітною сіткою;
- всі шви тенту проклеєні для максимальної водостійкості;
- два вентиляційних клапани.
Завдяки міцності матеріалу та проклеїним швам тенту для водостійкості намет служитиме довгий час.
Гарна місткістьПередбачено два симетрично розташовані тамбури збільшеного розміру та два входи.
Гарантія комфортуМодель відмінно вентилюється завдяки 2 симетрично розташованим входам у намет та системі вентиляційних вікон. Крім цього намет оснащений антимоскітними сітками.
Комплектація- палатка внутрішня;
- зовнішній тент;
- дві фібергласові дуги внутрішньої палатки;
- набір кілків;
- ремнабір (запасна секція для дуги, шматок тканини для внутрішньої палатки та зовнішнього тенту, фастекс);
- внутрішня поличка під купол палатки;
- чохол для переноски;
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Намет СИЛА Міраж двомісний (960971)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
- Інструкція до Намет СИЛА Міраж двомісний (960971) (PDF, 21,8Mb)
Характеристики Намет СИЛА Міраж двомісний (960971)
| Призначення | для піших і гірських походів, кемпінгові, універсальні |
| Форма | півсфера |
| Місткість | двомісні |
| Кількість шарів | двошарові |
| Наявність тамбура | є |
| Каркас | фіберглас 7.9 мм |
| Зовнішній тент | поліестер 75DX75D 190T RipStop |
| Водостійкість тенту | 4000 мм в. ст. |
| Внутрішній намет | 100% дихаючий поліестер 68DX68D 190T |
| Підлога | поліетилен PE 120 г/м3 (армований терпаулінг) |
Опис Намет СИЛА Міраж двомісний (960971)
Універсальна всесезонна двомісна двошарова туристична палатка Міраж:
- з фібергласовим каркасом з двох дуг;
- два тамбури та два входи, кожний з яких захищений антимоскітною сіткою;
- всі шви тенту проклеєні для максимальної водостійкості;
- два вентиляційних клапани.
Завдяки міцності матеріалу та проклеїним швам тенту для водостійкості намет служитиме довгий час.
Гарна місткістьПередбачено два симетрично розташовані тамбури збільшеного розміру та два входи.
Гарантія комфортуМодель відмінно вентилюється завдяки 2 симетрично розташованим входам у намет та системі вентиляційних вікон. Крім цього намет оснащений антимоскітними сітками.
Комплектація- палатка внутрішня;
- зовнішній тент;
- дві фібергласові дуги внутрішньої палатки;
- набір кілків;
- ремнабір (запасна секція для дуги, шматок тканини для внутрішньої палатки та зовнішнього тенту, фастекс);
- внутрішня поличка під купол палатки;
- чохол для переноски;
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше