4, кругла, 2 сковороди, 1 ківш, 1 знімна ручка, 16 см, Діаметр сковорідки - 22 см, 26 см, Матеріал - нержавіюча сталь, кришка відсутня, сріблястий, 3.18 кг
Характеристики Набір посуду Tefal Ingenio Cook Eat, 4 предмети (L881S404)
| Серія | Ingenio |
| Кількість у наборі | 4 |
| Комплектація | 1 знімна ручка, 1 ківш, 2 сковороди |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см |
| Діаметр сковорідки | 22 см, 26 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
Опис Набір посуду Tefal Ingenio Cook Eat, 4 предмети (L881S404)
Набір посуду Tefal Ingenio Cook Eat із 4 предметів створений для гнучкого приготування страв на різних типах плит. Вироби з нержавіючої сталі мають дзеркально відполіровану поверхню та титанове антипригарне покриття. Знімна ручка розширює сценарії використання на плиті й у духовій шафі. Індикатор нагрівання спрощує контроль температури під час готування. Сталевий колір підкреслює стриманий кухонний стиль.
4, кругла, 2 сковороди, 1 ківш, 1 знімна ручка, 16 см, Діаметр сковорідки - 22 см, 26 см, Матеріал - нержавіюча сталь, кришка відсутня, сріблястий, 3.18 кг
Немає в наявності 2 499 грн
Характеристики Набір посуду Tefal Ingenio Cook Eat, 4 предмети (L881S404)
| Серія | Ingenio |
| Кількість у наборі | 4 |
| Комплектація | 1 знімна ручка, 1 ківш, 2 сковороди |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см |
| Діаметр сковорідки | 22 см, 26 см |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Кришка | кришка відсутня |
Опис Набір посуду Tefal Ingenio Cook Eat, 4 предмети (L881S404)
Набір посуду Tefal Ingenio Cook Eat із 4 предметів створений для гнучкого приготування страв на різних типах плит. Вироби з нержавіючої сталі мають дзеркально відполіровану поверхню та титанове антипригарне покриття. Знімна ручка розширює сценарії використання на плиті й у духовій шафі. Індикатор нагрівання спрощує контроль температури під час готування. Сталевий колір підкреслює стриманий кухонний стиль.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше