Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Набір посуду Polaris EasyKeep-4D 4 предм (017462)
| Серія | EasyKeep |
| Кількість у наборі | 4 |
| Комплектація | глибока сковорода 24 см (2,5 л); сковорода 26 см (2,5 л); ківш 18 см (1,7 л) |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 18 см, 24 см, 26 см |
| Об'єм | 1.7 л, 2.5 л |
| Матеріал | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | кришка відсутня |
Опис Набір посуду Polaris EasyKeep-4D 4 предм (017462)
Для виготовлення цього набору посуду використовувався кований алюміній високої якості. Посуд досить універсальний, оскільки сумісний з плитами всіх типів, включаючи індукційні, і добре підійде для запікання в духовці.
- внутрішнє антипригарне покриття з високою міцністю;
- продуману конструкцію, що дозволяє економити простір під час зберігання;
- зручне миття.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Набір посуду Polaris EasyKeep-4D 4 предм (017462)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Набір посуду Polaris EasyKeep-4D 4 предм (017462)
| Серія | EasyKeep |
| Кількість у наборі | 4 |
| Комплектація | глибока сковорода 24 см (2,5 л); сковорода 26 см (2,5 л); ківш 18 см (1,7 л) |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 18 см, 24 см, 26 см |
| Об'єм | 1.7 л, 2.5 л |
| Матеріал | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | кришка відсутня |
Опис Набір посуду Polaris EasyKeep-4D 4 предм (017462)
Для виготовлення цього набору посуду використовувався кований алюміній високої якості. Посуд досить універсальний, оскільки сумісний з плитами всіх типів, включаючи індукційні, і добре підійде для запікання в духовці.
- внутрішнє антипригарне покриття з високою міцністю;
- продуману конструкцію, що дозволяє економити простір під час зберігання;
- зручне миття.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше