Характеристики Набір посуду MasterPro Triply 3, 6 предметів (BGMP-1790)
| Серія | Triply 3 |
| Кількість у наборі | 6 |
| Комплектація | ківш - 1 шт, каструля - 2 шт, кришка - 2 шт, сковорода |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см, 18 см, 20 см, 24 см |
| Діаметр ківшу | 16 см |
| Діаметр сковорідки | 24 см |
| Об'єм | 1.6 л, 3.1 л |
| Матеріал | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | Fusion HR |
Опис Набір посуду MasterPro Triply 3, 6 предметів (BGMP-1790)
Набір посуду MasterPro Triply 3 включає 6 предметів, виготовлених з нержавіючої сталі, з антипригарним покриттям. Підходить для всіх типів плит, включаючи індукцію. Кришки виготовлені зі скла та нержавіючої сталі. Рекомендується ручне миття.
Комплектація:
- Ківш 16×9.5 см (1,6 л)
- Каструля з кришкою 18×10.5 см (3,1 л)
- Каструля з кришкою 20×11.5 см (5,3 л)
- Сковорода з антипригарним покриттям 24 см
Характеристики Набір посуду MasterPro Triply 3, 6 предметів (BGMP-1790)
| Серія | Triply 3 |
| Кількість у наборі | 6 |
| Комплектація | ківш - 1 шт, каструля - 2 шт, кришка - 2 шт, сковорода |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см, 18 см, 20 см, 24 см |
| Діаметр ківшу | 16 см |
| Діаметр сковорідки | 24 см |
| Об'єм | 1.6 л, 3.1 л |
| Матеріал | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | Fusion HR |
Опис Набір посуду MasterPro Triply 3, 6 предметів (BGMP-1790)
Набір посуду MasterPro Triply 3 включає 6 предметів, виготовлених з нержавіючої сталі, з антипригарним покриттям. Підходить для всіх типів плит, включаючи індукцію. Кришки виготовлені зі скла та нержавіючої сталі. Рекомендується ручне миття.
Комплектація:
- Ківш 16×9.5 см (1,6 л)
- Каструля з кришкою 18×10.5 см (3,1 л)
- Каструля з кришкою 20×11.5 см (5,3 л)
- Сковорода з антипригарним покриттям 24 см
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше