Характеристики Набір посуду Gorenje CWSA 08 HC 8 предметів (575110)
| Кількість у наборі | 8 |
| Комплектація | ківш, сотейник, сковорідка, каструля-2шт, кришка - 3 шт |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Діаметр ківшу | 18 см |
| Діаметр сковорідки | 24 см |
| Діаметр сотейника | 20 см |
| Об'єм | 2 л, 3 л, 5 л |
| Товщина дна | 8 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
Опис Набір посуду Gorenje CWSA 08 HC 8 предметів (575110)
Набір професійного посуду Gorenje CWSA 08 HC. Складається з двох каструль з кришками, ковша з кришкою, каструлі з антипригарним покриттям і низькою каструлі без кришки. Посуд виконана з високоякісної хромонікелевої сталі 18/10, яка стійка до перепаду високих температур. Витримує миття в посудомийній машині. Весь посуд пройшла перевірку на професійній кухні під керівництвом мішленівські шеф-кухаря Андрія Кухара.
- Лінійка Chef`s Collection
- Кількість предметів 8
- Нержавіюча сталь 18 / 10
- Товщина дна 8 мм
- Колір нержавіюча сталь
- форма кругла
- Розміри в упаковці (ШхВхГ) 34.1x51.9x18.7 см
- Вага нетто 7.9 кг
- Вага брутто 9.3 кг
Характеристики Набір посуду Gorenje CWSA 08 HC 8 предметів (575110)
| Кількість у наборі | 8 |
| Комплектація | ківш, сотейник, сковорідка, каструля-2шт, кришка - 3 шт |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Діаметр ківшу | 18 см |
| Діаметр сковорідки | 24 см |
| Діаметр сотейника | 20 см |
| Об'єм | 2 л, 3 л, 5 л |
| Товщина дна | 8 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
Опис Набір посуду Gorenje CWSA 08 HC 8 предметів (575110)
Набір професійного посуду Gorenje CWSA 08 HC. Складається з двох каструль з кришками, ковша з кришкою, каструлі з антипригарним покриттям і низькою каструлі без кришки. Посуд виконана з високоякісної хромонікелевої сталі 18/10, яка стійка до перепаду високих температур. Витримує миття в посудомийній машині. Весь посуд пройшла перевірку на професійній кухні під керівництвом мішленівські шеф-кухаря Андрія Кухара.
- Лінійка Chef`s Collection
- Кількість предметів 8
- Нержавіюча сталь 18 / 10
- Товщина дна 8 мм
- Колір нержавіюча сталь
- форма кругла
- Розміри в упаковці (ШхВхГ) 34.1x51.9x18.7 см
- Вага нетто 7.9 кг
- Вага брутто 9.3 кг
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше