Характеристики Набір посуду Bravo Chef 7 предметів (BC-6100)
| Кількість у наборі | 4 |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 14 см, 16 см, 22 см |
| Об'єм | 1 л, 1.5 л, 3.5 л |
| Товщина дна | 2.3 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити |
Опис Набір посуду Bravo Chef 7 предметів (BC-6100)
BRAVO CHEF – це посуд, який дає безмежні можливості втілити будь-які вишукані ідеї щодо приготування страв на власній кухні, відчути себе справжнім Шеф-кухарем і подарувати собі та рідним незабутні позитивні емоції та смак життя.
Набір алюмінієвого посуду з антипригарним покриттям з високоякісного алюмінію товщиною 2,3 мм
- Матеріал: високоякісний алюміній товщиною 2,3 мм
- Внутрішнє класичне антипригарне покриття
- Зовнішнє надміцне антипригарне покриття з м’яким сатиновим ефектом
- Ручки з термостійкого бакеліту
- Надійне клепкове кріплення ручок
- Кришка з термостійкого скла з отвором для випуску пари
До набору входять:
- Каструля діаметром 22 см на 3,5 л з кришкою
- 2 ківши діаметром 14 см на 1 л і 16 см на 1,5 л з кришками
- Сковорода діаметром 22 см
Характеристики Набір посуду Bravo Chef 7 предметів (BC-6100)
| Кількість у наборі | 4 |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 14 см, 16 см, 22 см |
| Об'єм | 1 л, 1.5 л, 3.5 л |
| Товщина дна | 2.3 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Кришка | скло |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити |
Опис Набір посуду Bravo Chef 7 предметів (BC-6100)
BRAVO CHEF – це посуд, який дає безмежні можливості втілити будь-які вишукані ідеї щодо приготування страв на власній кухні, відчути себе справжнім Шеф-кухарем і подарувати собі та рідним незабутні позитивні емоції та смак життя.
Набір алюмінієвого посуду з антипригарним покриттям з високоякісного алюмінію товщиною 2,3 мм
- Матеріал: високоякісний алюміній товщиною 2,3 мм
- Внутрішнє класичне антипригарне покриття
- Зовнішнє надміцне антипригарне покриття з м’яким сатиновим ефектом
- Ручки з термостійкого бакеліту
- Надійне клепкове кріплення ручок
- Кришка з термостійкого скла з отвором для випуску пари
До набору входять:
- Каструля діаметром 22 см на 3,5 л з кришкою
- 2 ківши діаметром 14 см на 1 л і 16 см на 1,5 л з кришками
- Сковорода діаметром 22 см
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше