6, кругла, ківш 16 см, каструля - 2 шт, 16 см, 1.5 л, 2.5 мм, Матеріал - нержавіюча сталь, скло, нержавіюча сталь
Немає в наявності 1 712 грн
Характеристики Набір посуду Ardesto Gemini Trento 6 предметів (AR3606G)
| Кількість у наборі | 6 |
| Комплектація | ківш 16 см, каструля - 2 шт |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см |
| Об'єм | 1.5 л |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Особливості | мірна шкала |
Опис Набір посуду Ardesto Gemini Trento 6 предметів (AR3606G)
Елементи набору ARDESTO Gemini – ківш (1,5 л), каструлі (2,1; 3 л) – виготовлено з якісної нержавіючої сталі товщиною 0,5 мм із дзеркальною поверхнею, що не окислюється під час використання та не вступає в реакцію з їжею навіть за високої температури. Дно товщиною 2,5 мм забезпечує рівномірний розподіл тепла.
6, кругла, ківш 16 см, каструля - 2 шт, 16 см, 1.5 л, 2.5 мм, Матеріал - нержавіюча сталь, скло, нержавіюча сталь
Немає в наявності 1 712 грн
Характеристики Набір посуду Ardesto Gemini Trento 6 предметів (AR3606G)
| Кількість у наборі | 6 |
| Комплектація | ківш 16 см, каструля - 2 шт |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 16 см |
| Об'єм | 1.5 л |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Особливості | мірна шкала |
Опис Набір посуду Ardesto Gemini Trento 6 предметів (AR3606G)
Елементи набору ARDESTO Gemini – ківш (1,5 л), каструлі (2,1; 3 л) – виготовлено з якісної нержавіючої сталі товщиною 0,5 мм із дзеркальною поверхнею, що не окислюється під час використання та не вступає в реакцію з їжею навіть за високої температури. Дно товщиною 2,5 мм забезпечує рівномірний розподіл тепла.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше