Набір торцевих головок KING TONY 1" ударних 8 шт. (8410SP)
код: U0910362
Акція
стандартна (коротка), Кількість предметів - 8 шт, 1", шестигранник, Розмір торцевих головок, мм - 1-1/16", 1-1/4", 1-3/16", 1-7/16", 1-1/2", 1-5/16", 1-5/8", 15/16", Довжина головки - 60 мм, 65 мм, 62 мм, Внутрішня глибина - 22 мм, 17 мм, 20 мм, 19 мм
+ 255 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 679 грн
+3 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Набір торцевих головок KING TONY 1" ударних 8 шт. (8410SP)
| Вид | стандартна (коротка) |
| Кількість предметів | 8 шт |
| Розмір приєднувального квадрата/шестигранника | 1" |
| Робочий профіль головки | шестигранник |
| Розмір торцевих головок, мм | 1-1/16", 1-1/2", 1-1/4", 1-3/16", 1-5/16", 1-5/8", 1-7/16", 15/16" |
| Довжина головки | 60 мм, 62 мм, 65 мм |
| Внутрішня глибина | 17 мм, 19 мм, 20 мм, 22 мм |
| Призначення | для використання з ударними інструментами |
| Додатково | в металевому кейсі |
| Матеріал | Сталь |
Опис Набір торцевих головок KING TONY 1" ударних 8 шт. (8410SP)
Акція
стандартна (коротка), Кількість предметів - 8 шт, 1", шестигранник, Розмір торцевих головок, мм - 1-1/16", 1-1/4", 1-3/16", 1-7/16", 1-1/2", 1-5/16", 1-5/8", 15/16", Довжина головки - 60 мм, 65 мм, 62 мм, Внутрішня глибина - 22 мм, 17 мм, 20 мм, 19 мм
+ 255 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 679 грн
+3 дні
Доставка Набір торцевих головок KING TONY 1" ударних 8 шт. (8410SP)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Набір торцевих головок KING TONY 1" ударних 8 шт. (8410SP)
| Вид | стандартна (коротка) |
| Кількість предметів | 8 шт |
| Розмір приєднувального квадрата/шестигранника | 1" |
| Робочий профіль головки | шестигранник |
| Розмір торцевих головок, мм | 1-1/16", 1-1/2", 1-1/4", 1-3/16", 1-5/16", 1-5/8", 1-7/16", 15/16" |
| Довжина головки | 60 мм, 62 мм, 65 мм |
| Внутрішня глибина | 17 мм, 19 мм, 20 мм, 22 мм |
| Призначення | для використання з ударними інструментами |
| Додатково | в металевому кейсі |
| Матеріал | Сталь |
Опис Набір торцевих головок KING TONY 1" ударних 8 шт. (8410SP)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше