Набір торцевих головок KING TONY 1/2" ударних 19 шт. (4419MP)
код: U0915852
стандартна (коротка), Кількість предметів - 19 шт, 1/2", шестигранник, Розмір торцевих головок, мм - 10, 18, 14, 11, 12, 19, 17, 15, 13, 21, 27, 22, 32, 30, 26, 23, 16, 24, Довжина головки - 38 мм, 42 мм, 44 мм, 40 мм, Внутрішня глибина - 15 мм, 17 мм, 14 мм, 19 мм, 11 мм, 10 мм, 12 мм, 8 мм, 9 мм
+ 234 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 216 грн
+3 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Набір торцевих головок KING TONY 1/2" ударних 19 шт. (4419MP)
| Вид | стандартна (коротка) |
| Кількість предметів | 19 шт |
| Розмір приєднувального квадрата/шестигранника | 1/2" |
| Робочий профіль головки | шестигранник |
| Розмір торцевих головок, мм | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 26, 27, 30, 32, 16, 24 |
| Довжина головки | 38 мм, 40 мм, 42 мм, 44 мм |
| Внутрішня глибина | 10 мм, 11 мм, 12 мм, 14 мм, 15 мм, 17 мм, 19 мм, 8 мм, 9 мм |
| Призначення | для використання з ударними інструментами, загальне (для робіт з усіма видами кріплення) |
| Додатково | в металевому кейсі |
| Матеріал | Хром-молібденова сталь |
Опис Набір торцевих головок KING TONY 1/2" ударних 19 шт. (4419MP)
Акція
стандартна (коротка), Кількість предметів - 19 шт, 1/2", шестигранник, Розмір торцевих головок, мм - 10, 18, 14, 11, 12, 19, 17, 15, 13, 21, 27, 22, 32, 30, 26, 23, 16, 24, Довжина головки - 38 мм, 42 мм, 44 мм, 40 мм, Внутрішня глибина - 15 мм, 17 мм, 14 мм, 19 мм, 11 мм, 10 мм, 12 мм, 8 мм, 9 мм
+ 234 бала ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
5 216 грн
+3 дні
Доставка Набір торцевих головок KING TONY 1/2" ударних 19 шт. (4419MP)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Набір торцевих головок KING TONY 1/2" ударних 19 шт. (4419MP)
| Вид | стандартна (коротка) |
| Кількість предметів | 19 шт |
| Розмір приєднувального квадрата/шестигранника | 1/2" |
| Робочий профіль головки | шестигранник |
| Розмір торцевих головок, мм | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 26, 27, 30, 32, 16, 24 |
| Довжина головки | 38 мм, 40 мм, 42 мм, 44 мм |
| Внутрішня глибина | 10 мм, 11 мм, 12 мм, 14 мм, 15 мм, 17 мм, 19 мм, 8 мм, 9 мм |
| Призначення | для використання з ударними інструментами, загальне (для робіт з усіма видами кріплення) |
| Додатково | в металевому кейсі |
| Матеріал | Хром-молібденова сталь |
Опис Набір торцевих головок KING TONY 1/2" ударних 19 шт. (4419MP)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше