Набір торцевих головок KING TONY 1/2" 8 шт. (4208MR)
код: U0910377
Акція
подовжена (глибока), Кількість предметів - 8 шт, метрична, 1/2", дванадцятигранник, Розмір торцевих головок, мм - 14, 12, 19, 17, 13, 21, 22, 23, Довжина головки - 77 мм, Внутрішня глибина - 23 мм
+ 89 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 982 грн
+3 дні
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Набір торцевих головок KING TONY 1/2" 8 шт. (4208MR)
| Вид | подовжена (глибока) |
| Кількість предметів | 8 шт |
| Розмірність | метрична |
| Розмір приєднувального квадрата/шестигранника | 1/2" |
| Робочий профіль головки | дванадцятигранник |
| Розмір торцевих головок, мм | 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 23 |
| Довжина головки | 77 мм |
| Внутрішня глибина | 23 мм |
| Призначення | загальне (для робіт з усіма видами кріплення) |
| Додатково | в металевому кейсі, хромоване покриття |
Опис Набір торцевих головок KING TONY 1/2" 8 шт. (4208MR)
Акція
подовжена (глибока), Кількість предметів - 8 шт, метрична, 1/2", дванадцятигранник, Розмір торцевих головок, мм - 14, 12, 19, 17, 13, 21, 22, 23, Довжина головки - 77 мм, Внутрішня глибина - 23 мм
+ 89 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
1 982 грн
+3 дні
Доставка Набір торцевих головок KING TONY 1/2" 8 шт. (4208MR)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 12 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Набір торцевих головок KING TONY 1/2" 8 шт. (4208MR)
| Вид | подовжена (глибока) |
| Кількість предметів | 8 шт |
| Розмірність | метрична |
| Розмір приєднувального квадрата/шестигранника | 1/2" |
| Робочий профіль головки | дванадцятигранник |
| Розмір торцевих головок, мм | 12, 13, 14, 17, 19, 21, 22, 23 |
| Довжина головки | 77 мм |
| Внутрішня глибина | 23 мм |
| Призначення | загальне (для робіт з усіма видами кріплення) |
| Додатково | в металевому кейсі, хромоване покриття |
Опис Набір торцевих головок KING TONY 1/2" 8 шт. (4208MR)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше