Набір дитячого одягу Miniworld зі слоником (14364-68G-pink)
Характеристики Набір дитячого одягу Miniworld зі слоником (14364-68G-pink)
| Тип | з бриджами, з футболкою |
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 6 міс |
| Зріст | 68 см |
| Сезон | всесезон |
| Довжина рукава | короткий |
| Довжина по внутрішньому шву | 12 см |
| Довжина по зовнішньому шву | 33см |
| Склад матеріалу | 95% бавовна, 5% лайкра |
| Колір | кремовий, рожевий |
Опис Набір дитячого одягу Miniworld зі слоником (14364-68G-pink)
Набір дитячого одягу від тм Miniworld із слоником.
● Милий затишний комплект для вашої малечі: футболочка із слоником і рожеві штанці - бриджі.
● Комплект виконаний із якісного тонкого турецького трикотажу. Тканина тонка, гладка, дуже приємна на дотик.
● Футболочка кремового кольору прямого силуету, прикрашена на грудях симпатичним малюнком слоника.
● Рукави короткі.
● Овальна горловина оброблена м'якою якісною, подвійною, трикотажною бейкою.
● На лівому плечі є застібка на дві кнопочки, яка полегшить процес надягання.
● Штанці приємного рожевого кольору, об'ємного крою, укорочені, внизу – на широких манжетах.
● Еластичний широкий м'який пояс (7 см), який можна підвернути та зручний вільний крій забезпечать дитині повну свободу рухів та оптимальну посадку по фігурі.
● Прати рекомендовано з виворітного боку.
Доставка Набір дитячого одягу Miniworld зі слоником (14364-68G-pink)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Набір дитячого одягу Miniworld зі слоником (14364-68G-pink)
| Тип | з бриджами, з футболкою |
| Стать дитини | для дівчинки |
| Вік | 6 міс |
| Зріст | 68 см |
| Сезон | всесезон |
| Довжина рукава | короткий |
| Довжина по внутрішньому шву | 12 см |
| Довжина по зовнішньому шву | 33см |
| Склад матеріалу | 95% бавовна, 5% лайкра |
| Колір | кремовий, рожевий |
Опис Набір дитячого одягу Miniworld зі слоником (14364-68G-pink)
Набір дитячого одягу від тм Miniworld із слоником.
● Милий затишний комплект для вашої малечі: футболочка із слоником і рожеві штанці - бриджі.
● Комплект виконаний із якісного тонкого турецького трикотажу. Тканина тонка, гладка, дуже приємна на дотик.
● Футболочка кремового кольору прямого силуету, прикрашена на грудях симпатичним малюнком слоника.
● Рукави короткі.
● Овальна горловина оброблена м'якою якісною, подвійною, трикотажною бейкою.
● На лівому плечі є застібка на дві кнопочки, яка полегшить процес надягання.
● Штанці приємного рожевого кольору, об'ємного крою, укорочені, внизу – на широких манжетах.
● Еластичний широкий м'який пояс (7 см), який можна підвернути та зручний вільний крій забезпечать дитині повну свободу рухів та оптимальну посадку по фігурі.
● Прати рекомендовано з виворітного боку.
Дізнатися детальніше