Тип - професійний, споживана потужність - 1700 Вт, кількість оборотів - 850 об/хв, вага - 4.5 кг
Знятий з виробництва
код: U0788616 завтра
Акція
код: U0347132 завтра
Акція
код: U0347134 завтра
Акція
код: U0839482 завтра
Акція
Характеристики Міксер будівельний Зеніт ЗМС-1700 Профи (846808)
| Тип | професійний |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Кількість оборотів | 850 об/хв |
| Кріплення інструменту | різьбове з'єднання (М14, internal) |
| Особливості | плавний пуск |
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4820235110055 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Міксер будівельний Зеніт ЗМС-1700 Профи (846808)
Тип - професійний, споживана потужність - 1700 Вт, кількість оборотів - 850 об/хв, вага - 4.5 кг
Знятий з виробництва
код: U0788616 завтра
Акція
код: U0347132 завтра
Акція
код: U0347134 завтра
Акція
код: U0839482 завтра
Акція
Характеристики Міксер будівельний Зеніт ЗМС-1700 Профи (846808)
| Тип | професійний |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Кількість оборотів | 850 об/хв |
| Кріплення інструменту | різьбове з'єднання (М14, internal) |
| Особливості | плавний пуск |
| Вага | 4.5 кг |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4820235110055 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Міксер будівельний Зеніт ЗМС-1700 Профи (846808)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше