Кількість місць - 2, Максимальне навантаження - 210 кг, Колір - синій
Немає в наявності 1 157 грн
код: U1131950 сьогодні
Сертифікат
100
грн
код: U1095993 сьогодні
Сертифікат
100
грн
код: U1131951 сьогодні
Сертифікат
200
грн
код: U1095994 сьогодні
Сертифікат
100
грн
Характеристики Матрац надувний Intex 64759
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 210 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Клапан | є |
| Розміри | 203 х 152 х 25 см |
| Розміри в складеному вигляді | 37 х 30.5 х 11.5 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Колір | синій |
| Виробник | Intex |
| Штрихкод | 6941057412467 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Матрац надувний Intex 64759
Внутрішня будова:Технологія (внутрішня система): технологія Fiber-Tech™ Конструкція: поздовжня, вертикально-балкова конструкція з Fiber Tech Максимальне навантаження: до 273 кг Щільність матеріалу: 0. 30 мм Покриття: флоковане Товщина покриття: 0. 15 Розміри:Ширина: 152 см Довжина: 203 см Висота: 25 см Вага: 4 кг Матеріал: сильний протестований матеріал ПВХ (вініл)
Кількість місць - 2, Максимальне навантаження - 210 кг, Колір - синій
Немає в наявності 1 157 грн
код: U1131950 сьогодні
Сертифікат
100
грн
код: U1095993 сьогодні
Сертифікат
100
грн
код: U1131951 сьогодні
Сертифікат
200
грн
код: U1095994 сьогодні
Сертифікат
100
грн
Характеристики Матрац надувний Intex 64759
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне навантаження | 210 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Клапан | є |
| Розміри | 203 х 152 х 25 см |
| Розміри в складеному вигляді | 37 х 30.5 х 11.5 см |
| Вага | 4.6 кг |
| Колір | синій |
| Виробник | Intex |
| Штрихкод | 6941057412467 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Матрац надувний Intex 64759
Внутрішня будова:Технологія (внутрішня система): технологія Fiber-Tech™ Конструкція: поздовжня, вертикально-балкова конструкція з Fiber Tech Максимальне навантаження: до 273 кг Щільність матеріалу: 0. 30 мм Покриття: флоковане Товщина покриття: 0. 15 Розміри:Ширина: 152 см Довжина: 203 см Висота: 25 см Вага: 4 кг Матеріал: сильний протестований матеріал ПВХ (вініл)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Відгуки та питання покупців Матрац надувний Intex 64759