Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Маска зварювальника Forte хамелеон МС-3000 (43633)
| Тип світлофільтру | автоматичний (хамелеон) |
| Матеріал маски | пластик |
| Регулювання затемнення | 9 - 13 DIN |
| Час перемикання фільтра в темне стан | 1/20000 |
| Розмір оглядового вікна | 92 х 42 мм |
| Розмір світлофільтру | 110 х 90 х 8.2 мм |
| Живлення | сонячна батарея |
| Захист від випромінювання | до 16 DIN |
| Додатково | функція шліфування |
| Виробник | Forte |
Опис Маска зварювальника Forte хамелеон МС-3000 (43633)
Зварювальна маска-хамелеон MC-3000 від компанії Forte — розроблена на базі останніх досягнень ергономіки та сучасної електроніки. Модель виготовлена з міцного поліпропілену та має ступінь затемнення від 9 до 13 DIN, з захистом від УФ/ІЧ-променів в 16 DIN.
Комфорт і безпека роботи збільшують продуктивність і покращують якість зварювання.
Основні характеристики:
- Немає потреби вмикання/вимикання — шолом завжди готовий до роботи
- Плавне регулювання ступеня затемнення
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Маска зварювальника Forte хамелеон МС-3000 (43633)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Маска зварювальника Forte хамелеон МС-3000 (43633)
| Тип світлофільтру | автоматичний (хамелеон) |
| Матеріал маски | пластик |
| Регулювання затемнення | 9 - 13 DIN |
| Час перемикання фільтра в темне стан | 1/20000 |
| Розмір оглядового вікна | 92 х 42 мм |
| Розмір світлофільтру | 110 х 90 х 8.2 мм |
| Живлення | сонячна батарея |
| Захист від випромінювання | до 16 DIN |
| Додатково | функція шліфування |
| Виробник | Forte |
Опис Маска зварювальника Forte хамелеон МС-3000 (43633)
Зварювальна маска-хамелеон MC-3000 від компанії Forte — розроблена на базі останніх досягнень ергономіки та сучасної електроніки. Модель виготовлена з міцного поліпропілену та має ступінь затемнення від 9 до 13 DIN, з захистом від УФ/ІЧ-променів в 16 DIN.
Комфорт і безпека роботи збільшують продуктивність і покращують якість зварювання.
Основні характеристики:
- Немає потреби вмикання/вимикання — шолом завжди готовий до роботи
- Плавне регулювання ступеня затемнення
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше