Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ложка кухарська Kela Rondo 32 см (19007)
| Серія | Rondo |
| Призначення | для сервірування, універсальне |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | нержавіюча сталь |
| Довжина | 32 см |
| Розміри | 32 х 7 х 4 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Вага | 150 г |
| Виробник | Kela |
| Штрихкод | 4025457190070 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ложка кухарська Kela Rondo 32 см (19007)
Kela — німецька компанія з понад 115-річною історією вироблення і реалізації високоякісного кухонного посуду, товарів для кухні та ванної кімнати. Невеликий бізнес, заснований двома братами 1903 року, згодом став значущою міжнародною компанією, у якій сімейні цінності та традиції знаходять своє зображення в продукції, що випускається. Безперервний розвиток, інновації, власні розробки та високу якість характеризують компанію сьогодні.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ложка кухарська Kela Rondo 32 см (19007)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ложка кухарська Kela Rondo 32 см (19007)
| Серія | Rondo |
| Призначення | для сервірування, універсальне |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | нержавіюча сталь |
| Довжина | 32 см |
| Розміри | 32 х 7 х 4 см |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Вага | 150 г |
| Виробник | Kela |
| Штрихкод | 4025457190070 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Ложка кухарська Kela Rondo 32 см (19007)
Kela — німецька компанія з понад 115-річною історією вироблення і реалізації високоякісного кухонного посуду, товарів для кухні та ванної кімнати. Невеликий бізнес, заснований двома братами 1903 року, згодом став значущою міжнародною компанією, у якій сімейні цінності та традиції знаходять своє зображення в продукції, що випускається. Безперервний розвиток, інновації, власні розробки та високу якість характеризують компанію сьогодні.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше