Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Лійка кухонна Mobil Plastic PP d14 см біла (54/14-BIM)
| Матеріал | поліпропілен |
| Діаметр | 14 см |
| Довжина | 10 см |
| Комплектація | один предмет |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Колір | білий |
| Вага | 50 г |
| Виробник | Mobil Plastic |
| Штрихкод | 8004331054147 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лійка кухонна Mobil Plastic PP d14 см біла (54/14-BIM)
Лійка від італійського бренду Mobil Plastic виконана з харчового пластику, міцного та ударостійкого матеріалу, який є нешкідливим при контактуванні з харчовими продуктами та водою.
Характеристика:
- діаметр 14 см.
- Матеріал: харчовий пластик
- Кольори: білий
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Лійка кухонна Mobil Plastic PP d14 см біла (54/14-BIM)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Лійка кухонна Mobil Plastic PP d14 см біла (54/14-BIM)
| Матеріал | поліпропілен |
| Діаметр | 14 см |
| Довжина | 10 см |
| Комплектація | один предмет |
| Використання в посудомийній машині | так |
| Колір | білий |
| Вага | 50 г |
| Виробник | Mobil Plastic |
| Штрихкод | 8004331054147 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Лійка кухонна Mobil Plastic PP d14 см біла (54/14-BIM)
Лійка від італійського бренду Mobil Plastic виконана з харчового пластику, міцного та ударостійкого матеріалу, який є нешкідливим при контактуванні з харчовими продуктами та водою.
Характеристика:
- діаметр 14 см.
- Матеріал: харчовий пластик
- Кольори: білий
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше