Характеристики Лійка для душу Kroner C717 (CV015920)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 3 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 98 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
Опис Лійка для душу Kroner C717 (CV015920)
Лійка лучного душу Kroner KRM-C717 CV015920 діаметром 9,5см виготовлена з високоміцного ABS-пластику та має хромований колір покриття. Така лійка відмінно поєднується з душовими наборами та душовими системами. Стандартний діаметр підключення дозволяє замінити нею будь-яку стару - швидко та без проблем.
Переваги та особливості:
- матеріал: ABS-пластик
- кількість типів потоку: 3 (душ, масаж, душ-масаж)
- діаметр ручної лійки: 95 мм
- діаметр підключення 1/2"
- колір: хром
Характеристики Лійка для душу Kroner C717 (CV015920)
| Тип лійки | ручна |
| Форма лійки | кругла |
| Кількість режимів | 3 |
| Матеріал лійки | ABS-пластик |
| Розмір лійки | ø 98 мм |
| Діаметр підключення | G 1/2" |
| Колір | хром |
| Вага, кг | 0,12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Виробник | Kroner |
Опис Лійка для душу Kroner C717 (CV015920)
Лійка лучного душу Kroner KRM-C717 CV015920 діаметром 9,5см виготовлена з високоміцного ABS-пластику та має хромований колір покриття. Така лійка відмінно поєднується з душовими наборами та душовими системами. Стандартний діаметр підключення дозволяє замінити нею будь-яку стару - швидко та без проблем.
Переваги та особливості:
- матеріал: ABS-пластик
- кількість типів потоку: 3 (душ, масаж, душ-масаж)
- діаметр ручної лійки: 95 мм
- діаметр підключення 1/2"
- колір: хром
Дізнатися детальніше
Відгуки та питання покупців Лійка для душу Kroner C717 (CV015920)