Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Ланцюгова пила Deli бензинова 50 см (EDE-LJ20-1)
| Тип | бензопила |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 3300 Вт |
| Об'єм двигуна | 58 см³ |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Об'єм масляного бака | 0.26 л |
| Довжина пильної шини | 500 мм |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, металевий зубчастий упор |
Опис Ланцюгова пила Deli бензинова 50 см (EDE-LJ20-1)
Потужна бензинова пилка з шиною 50 см — для складних завдань у деревообробці, лісництві та будівництві. Висока швидкість і надійна конструкція забезпечують чистий різ і стабільну роботу. У комплекті шина та ланцюг, яскрава упаковка.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Ланцюгова пила Deli бензинова 50 см (EDE-LJ20-1)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Ланцюгова пила Deli бензинова 50 см (EDE-LJ20-1)
| Тип | бензопила |
| Призначення | побутовий |
| Вид | класична |
| Розташування двигуна | бокове |
| Максимальна потужність двигуна | 3300 Вт |
| Об'єм двигуна | 58 см³ |
| Об'єм паливного бака | 0.55 л |
| Об'єм масляного бака | 0.26 л |
| Довжина пильної шини | 500 мм |
| Функції | автоматичне змащення ланцюга, металевий зубчастий упор |
Опис Ланцюгова пила Deli бензинова 50 см (EDE-LJ20-1)
Потужна бензинова пилка з шиною 50 см — для складних завдань у деревообробці, лісництві та будівництві. Висока швидкість і надійна конструкція забезпечують чистий різ і стабільну роботу. У комплекті шина та ланцюг, яскрава упаковка.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше