сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, рівень шуму - 21.8-35.4 dBA, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB
Характеристики Кулер до процесора JONSBO CB40 White
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Повітряний потік | 37.77-77.07 CFM |
| Рівень шуму | 21.8-35.4 dBA |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM, 3-pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 225 Вт |
| Виробник | JONSBO |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кулер до процесора JONSBO CB40 White
сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 1800 об/хв, рівень шуму - 21.8-35.4 dBA, роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB
Немає в наявності 1 189 грн
Характеристики Кулер до процесора JONSBO CB40 White
| Сокет | AM4, AM5, 1150, 1151, 1151-V2, 1155, 1200, 1700, 1851 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Максимальна частота обертів | 1800 об/хв |
| Повітряний потік | 37.77-77.07 CFM |
| Рівень шуму | 21.8-35.4 dBA |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM, 3-pin |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 225 Вт |
| Виробник | JONSBO |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кулер до процесора JONSBO CB40 White
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеАналоги Кулер до процесора JONSBO CB40 White
Вибір ITBOX