Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern SteakPizza 12см Mint (6.9006.12W41)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern SteakPizza 12см Mint (6.9006.12W41)
| Серія | Victorinox Swiss Modern |
| Призначення | для стейка |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Розміри | 23 см |
| Довжина леза | 120 мм |
| Колір руків'я | зелений |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Victorinox |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern SteakPizza 12см Mint (6.9006.12W41)
Кухонний ніж Swiss Modern Steak & Pizza з лезом 12 см (серейтор) і ручкою м'ятного кольору.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern SteakPizza 12см Mint (6.9006.12W41)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern SteakPizza 12см Mint (6.9006.12W41)
| Серія | Victorinox Swiss Modern |
| Призначення | для стейка |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Розміри | 23 см |
| Довжина леза | 120 мм |
| Колір руків'я | зелений |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Victorinox |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кухонний ніж Victorinox Swiss Modern SteakPizza 12см Mint (6.9006.12W41)
Кухонний ніж Swiss Modern Steak & Pizza з лезом 12 см (серейтор) і ручкою м'ятного кольору.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше