Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 15см Boning Red (5.6501.15)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 15см Boning Red (5.6501.15)
| Серія | Victorinox Fibrox |
| Призначення | для м'яса, для розділки |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Розміри | 28.3 см |
| Довжина леза | 150 мм |
| Колір руків'я | червоний |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Victorinox |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 15см Boning Red (5.6501.15)
Обвалювальний ніж Victorinox з лезом 15 см. Висококласний інструмент з колекції професійних кухонних ножів Fibrox.
Швейцарський ніж для обвалювання м'яса, створений відповідно до стандартів професійних кухарів. Вигнуте лезо дозволяє виконувати обвалювання максимально близько до кістки, зберігаючи ще більше м'яса.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 15см Boning Red (5.6501.15)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 15см Boning Red (5.6501.15)
| Серія | Victorinox Fibrox |
| Призначення | для м'яса, для розділки |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Розміри | 28.3 см |
| Довжина леза | 150 мм |
| Колір руків'я | червоний |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Victorinox |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Кухонний ніж Victorinox Fibrox Boning 15см Boning Red (5.6501.15)
Обвалювальний ніж Victorinox з лезом 15 см. Висококласний інструмент з колекції професійних кухонних ножів Fibrox.
Швейцарський ніж для обвалювання м'яса, створений відповідно до стандартів професійних кухарів. Вигнуте лезо дозволяє виконувати обвалювання максимально близько до кістки, зберігаючи ще більше м'яса.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше