Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Кухонний ніж Paderno для устриць (48280-04)
| Призначення | для устриць |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
| Особливості | двостороннє заточення клинка, ергономічна форма ручки |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Розміри | довжина: 20 см |
| Довжина леза | 60 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Paderno |
Опис Кухонний ніж Paderno для устриць (48280-04)
Ніж для устриць від Paderno має міцне коротке лезо, ергономічне антиковзке міцне руків’я з металевими виступами, що захищають руку від порізів гострими краями мушлі молюска. За допомогою цього кухонного пристрою ви зможете зберегти цілісність м'яса устриці. Ніж для устриць є незамінним інструментом на професійній кухні ресторану, що подає вишукані молюски.
- Ніж призначений для безпечного відкриття устриць без пошкодження м’яса молюска
- Лезо з нержавіючої сталі міцне, стійке до корозії та має привабливий вигляд
- Ергономічна антиковзка ручка виготовлена із харчового пластику стійка до ударів, та високих температур
- Щільність з’єднання між лезом і ручкою забезпечує високу гігієнічність
- Підходить для домашнього і професійного використання
- Легко чистити та можна мити в посудомийній машині
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Кухонний ніж Paderno для устриць (48280-04)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Кухонний ніж Paderno для устриць (48280-04)
| Призначення | для устриць |
| Тип кріплення руків'я | всадний |
| Особливості | двостороннє заточення клинка, ергономічна форма ручки |
| Матеріал леза | нержавіюча сталь |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Розміри | довжина: 20 см |
| Довжина леза | 60 мм |
| Колір руків'я | чорний |
| Колір леза | нержавіюча сталь |
| Виробник | Paderno |
Опис Кухонний ніж Paderno для устриць (48280-04)
Ніж для устриць від Paderno має міцне коротке лезо, ергономічне антиковзке міцне руків’я з металевими виступами, що захищають руку від порізів гострими краями мушлі молюска. За допомогою цього кухонного пристрою ви зможете зберегти цілісність м'яса устриці. Ніж для устриць є незамінним інструментом на професійній кухні ресторану, що подає вишукані молюски.
- Ніж призначений для безпечного відкриття устриць без пошкодження м’яса молюска
- Лезо з нержавіючої сталі міцне, стійке до корозії та має привабливий вигляд
- Ергономічна антиковзка ручка виготовлена із харчового пластику стійка до ударів, та високих температур
- Щільність з’єднання між лезом і ручкою забезпечує високу гігієнічність
- Підходить для домашнього і професійного використання
- Легко чистити та можна мити в посудомийній машині
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше