Комплект вбудованої техніки Hansa Духова шафа + варильна панель газова (FCGS69326)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Комплект вбудованої техніки Hansa Духова шафа + варильна панель газова (FCGS69326)
| Тип поверхні | газова |
| Кількість конфорок | 4 |
| Об'єм | 77 л |
| Тип направляючих | телескопічні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Система очищення | легка очистка |
| Додаткові функції | верхній + нижній нагрів + конвекція, верхній нагрів + гриль + конвекція, гриль + нижній нагрів, гриль з конвекцією, конвекція, нижній нагрів, нижній нагрів + конвекція, освітлення, таймер |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Габарити варильної поверхні (ВхШхГ) | 5.5 х 56 х 49 см |
| Габарити духовки (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 56 см |
Опис Комплект вбудованої техніки Hansa Духова шафа + варильна панель газова (FCGS69326)
9 функцій духовки
Любите комфорт і рішення, які полегшують життя? Hansa має щось для Вас! Духовка Hansa обладнана різними функціями, включно з Швидким розігріванням і розморожуванням. З цього моменту екстрене розігрівання, приготування страви на грилі або розморожування порції м'яса не становитимуть жодних труднощів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Комплект вбудованої техніки Hansa Духова шафа + варильна панель газова (FCGS69326)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Комплект вбудованої техніки Hansa Духова шафа + варильна панель газова (FCGS69326)
| Тип поверхні | газова |
| Кількість конфорок | 4 |
| Об'єм | 77 л |
| Тип направляючих | телескопічні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Система очищення | легка очистка |
| Додаткові функції | верхній + нижній нагрів + конвекція, верхній нагрів + гриль + конвекція, гриль + нижній нагрів, гриль з конвекцією, конвекція, нижній нагрів, нижній нагрів + конвекція, освітлення, таймер |
| Кількість скла дверцят | 3 |
| Габарити варильної поверхні (ВхШхГ) | 5.5 х 56 х 49 см |
| Габарити духовки (ВхШхГ) | 59.5 х 56 х 56 см |
Опис Комплект вбудованої техніки Hansa Духова шафа + варильна панель газова (FCGS69326)
9 функцій духовки
Любите комфорт і рішення, які полегшують життя? Hansa має щось для Вас! Духовка Hansa обладнана різними функціями, включно з Швидким розігріванням і розморожуванням. З цього моменту екстрене розігрівання, приготування страви на грилі або розморожування порції м'яса не становитимуть жодних труднощів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше