Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Комбопідсилювач Blackstar HT-5R MKIII (301010)
| Призначення | для електрогітар |
| Динамік | 1 x 12" |
| Потужність | 0.5 Вт, 5 Вт |
| Тип підсилювача | ламповий |
| Аналогові виходи | 1 x 1/4" (8 ohm) 2 x 1/4" (16 ohm), 1 x XLR (line out), 1 x 1/4" (phones, line out) |
| Тюнер | немає |
| Розміри | 443 x 405 x 252 мм |
| Вага | 14.4 кг |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Велика Британія |
Опис Комбопідсилювач Blackstar HT-5R MKIII (301010)
Blackstar HT-5R є ідеальним підсилювачем, з хорошим тоном і інноваційними особливостями. Запатентована технологія ISF (Infinite Shape Feature) дає плавне регулювання тоном, яке змінює характер звуку від звучання США до Великобританії. Також є спікер-емульований вихід на навушники, MP3 / Line Input і у вас є все, що потрібно для домашньої гри або запису.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Комбопідсилювач Blackstar HT-5R MKIII (301010)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Комбопідсилювач Blackstar HT-5R MKIII (301010)
| Призначення | для електрогітар |
| Динамік | 1 x 12" |
| Потужність | 0.5 Вт, 5 Вт |
| Тип підсилювача | ламповий |
| Аналогові виходи | 1 x 1/4" (8 ohm) 2 x 1/4" (16 ohm), 1 x XLR (line out), 1 x 1/4" (phones, line out) |
| Тюнер | немає |
| Розміри | 443 x 405 x 252 мм |
| Вага | 14.4 кг |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Велика Британія |
Опис Комбопідсилювач Blackstar HT-5R MKIII (301010)
Blackstar HT-5R є ідеальним підсилювачем, з хорошим тоном і інноваційними особливостями. Запатентована технологія ISF (Infinite Shape Feature) дає плавне регулювання тоном, яке змінює характер звуку від звучання США до Великобританії. Також є спікер-емульований вихід на навушники, MP3 / Line Input і у вас є все, що потрібно для домашньої гри або запису.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше