Характеристики Коліматорний приціл Konus Konusight 1x35 (7378)
| Тип кратності | постійна |
| Максимальна кратність | 1x |
| Мінімальна кратність | 1x |
| Діаметр об'єктива | 35 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 35 мм |
| База кріплення | є |
| Кріплення | "Ластівчин хвіст", планка Пікатінні/Вівера |
| Тип прицільної сітки | 4 moa dot |
| Підсвічування прицільної марки | регульована |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 1/4 MOA |
Опис Коліматорний приціл Konus Konusight 1x35 (7378)
KONUSIGHT 1х35 – тактичний коліматор закритого типу, який забезпечить швидке виявлення та захоплення мети на ближній дистанції. На прицілі є спеціальна планка для кріплення ліхтарика і лазерного покажчика, що виділяє його серед інших моделей.
Технічні характеристики:
Сумісність зі зброєю:
- Максимальна енергія вильоту кулі: 3500 Дж
- Характеристики патрона: 12 калібр, 7.62x54 (.308)
Комплектація:
- Приціл
- Літієва батарейка CR1620
- Шестигранний ключ
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція з експлуатації
Габарити:
- Довжина прицілу: 105 мм
- Розміри пакування: 130 x 93 x 80 мм
- Вага прицілу: 354 г
- Вага кріплення: висока 42 г
- Вага пакування: 544 г.
Доставка Коліматорний приціл Konus Konusight 1x35 (7378)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коліматорний приціл Konus Konusight 1x35 (7378)
| Тип кратності | постійна |
| Максимальна кратність | 1x |
| Мінімальна кратність | 1x |
| Діаметр об'єктива | 35 мм |
| Діаметр передньої лінзи | 35 мм |
| База кріплення | є |
| Кріплення | "Ластівчин хвіст", планка Пікатінні/Вівера |
| Тип прицільної сітки | 4 moa dot |
| Підсвічування прицільної марки | регульована |
| Барабанчики поправок, ціна ділення | 1/4 MOA |
Опис Коліматорний приціл Konus Konusight 1x35 (7378)
KONUSIGHT 1х35 – тактичний коліматор закритого типу, який забезпечить швидке виявлення та захоплення мети на ближній дистанції. На прицілі є спеціальна планка для кріплення ліхтарика і лазерного покажчика, що виділяє його серед інших моделей.
Технічні характеристики:
Сумісність зі зброєю:
- Максимальна енергія вильоту кулі: 3500 Дж
- Характеристики патрона: 12 калібр, 7.62x54 (.308)
Комплектація:
- Приціл
- Літієва батарейка CR1620
- Шестигранний ключ
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція з експлуатації
Габарити:
- Довжина прицілу: 105 мм
- Розміри пакування: 130 x 93 x 80 мм
- Вага прицілу: 354 г
- Вага кріплення: висока 42 г
- Вага пакування: 544 г.
Дізнатися детальніше