Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика Vibe SLICK693-V7
| Розмір | 6 x 9 " (15 x 23 см) |
| Форма | овальні |
| Кількість смуг | 3 |
| Номінальна потужність | 160 Вт |
| Пікова потужність | 480 Вт |
| Діапазон частот | 50 ~ 25000 Гц |
| Чутливість | 90 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | піногума |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
Опис Коаксіальна акустика Vibe SLICK693-V7
Vibe SLICK 693-V7 - 3-смугова коаксіальна акустична система серії Slick, це дійсно ефективний динамік, який створює неймовірний діапазон твітерів в коаксіальних динаміках. Магніт неодимовий, має хорошу силу, захищений пилезахисним ковпачком, він запобігає попаданню пилу і вологи в магнітний зазор. У дизайні мідбаса використовується суперлегкий паперовий композитний конус з піною, одношаровий дифузор з поліпропілену та 2-дюймова ідеально збалансована звукова котушка.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика Vibe SLICK693-V7
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика Vibe SLICK693-V7
| Розмір | 6 x 9 " (15 x 23 см) |
| Форма | овальні |
| Кількість смуг | 3 |
| Номінальна потужність | 160 Вт |
| Пікова потужність | 480 Вт |
| Діапазон частот | 50 ~ 25000 Гц |
| Чутливість | 90 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | піногума |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
Опис Коаксіальна акустика Vibe SLICK693-V7
Vibe SLICK 693-V7 - 3-смугова коаксіальна акустична система серії Slick, це дійсно ефективний динамік, який створює неймовірний діапазон твітерів в коаксіальних динаміках. Магніт неодимовий, має хорошу силу, захищений пилезахисним ковпачком, він запобігає попаданню пилу і вологи в магнітний зазор. У дизайні мідбаса використовується суперлегкий паперовий композитний конус з піною, одношаровий дифузор з поліпропілену та 2-дюймова ідеально збалансована звукова котушка.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше