Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика Mystery MC-643
| Розмір | 6 " (15 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 3 |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Пікова потужність | 180 Вт |
| Діапазон частот | 55 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 91 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | поліпропілен |
Опис Коаксіальна акустика Mystery MC-643
- Розміри (НЧ/СЧ/ВЧ): 6.5”/2”/0.5”
- Номінальна потужність: 60 Вт
- Максимальна потужність: 180 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 55 Гц — 20 кГц
- Опір: 4 Ом
- Чутливість: 91 дБ
Вуфер
- Високоякісний дифузор із поліпропілену інжекційного лиття
- 1" алюмінієва звукова котушка, розрахована на роботу у високотемпературному режимі
Середньочастотний динамік
- 2" купольний середньочастотний динамік із дифузором із поліпропілену
Високочастотний динамік
- 0.5" купольний високочастотний динамік із дифузором із поліпропілену
- Звукова котушка з охолодженням феромагнітною рідиною
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика Mystery MC-643
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика Mystery MC-643
| Розмір | 6 " (15 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 3 |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Пікова потужність | 180 Вт |
| Діапазон частот | 55 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 91 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | поліпропілен |
Опис Коаксіальна акустика Mystery MC-643
- Розміри (НЧ/СЧ/ВЧ): 6.5”/2”/0.5”
- Номінальна потужність: 60 Вт
- Максимальна потужність: 180 Вт
- Діапазон відтворюваних частот: 55 Гц — 20 кГц
- Опір: 4 Ом
- Чутливість: 91 дБ
Вуфер
- Високоякісний дифузор із поліпропілену інжекційного лиття
- 1" алюмінієва звукова котушка, розрахована на роботу у високотемпературному режимі
Середньочастотний динамік
- 2" купольний середньочастотний динамік із дифузором із поліпропілену
Високочастотний динамік
- 0.5" купольний високочастотний динамік із дифузором із поліпропілену
- Звукова котушка з охолодженням феромагнітною рідиною
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше