Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-V618
| Розмір | 6 " (15 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 1 |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Пікова потужність | 230 Вт |
| Діапазон частот | 45 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 90 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | вуглеволокневий сендвіч |
| Матеріал підвісу | гума |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-V618
JVC CS-V618JQ — широкосмугові 16-см коаксіальні акустичні системи серії drvn.
Особливості:
- 2 динаміки
- Потужність — максимальна 230 Вт/номінальна 30 Вт
- Частотна характеристика: 45 — 20 000 Гц
- Чутливість: 88 дБ/мВт
- Дифузор із вуглеволокна з домішками слюди
- Феритовий магніт (НЧ-гучномовець)
- Гібридна окантовка (гума та тканина)
- Глибина 43.5 мм
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика JVC CS-V618
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-V618
| Розмір | 6 " (15 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 1 |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Пікова потужність | 230 Вт |
| Діапазон частот | 45 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 90 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | вуглеволокневий сендвіч |
| Матеріал підвісу | гума |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-V618
JVC CS-V618JQ — широкосмугові 16-см коаксіальні акустичні системи серії drvn.
Особливості:
- 2 динаміки
- Потужність — максимальна 230 Вт/номінальна 30 Вт
- Частотна характеристика: 45 — 20 000 Гц
- Чутливість: 88 дБ/мВт
- Дифузор із вуглеволокна з домішками слюди
- Феритовий магніт (НЧ-гучномовець)
- Гібридна окантовка (гума та тканина)
- Глибина 43.5 мм
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше