Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-V418
| Розмір | 4 " (10 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 1 |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Пікова потужність | 180 Вт |
| Діапазон частот | 70 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 89 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | слюда |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-V418
Особливості автоакустики JVC CS-V418:
- Подвійний дифузор
- Потужність — максимальна 180 Вт/номінальна 20 Вт
- Частотна характеристика: 70-20000 Гц
- Рівень звукового тиску: 89 дБ/мВт
- 10-см (4'') динамік із вуглецево-слюдяним конусоподібним дифузором вуфера
- Феритовий магніт (НЧ-гучномовець)
- Гібридна крайка з гуми та тканини
- Монтажна глибина: 45 мм (1-25/32")
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика JVC CS-V418
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-V418
| Розмір | 4 " (10 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 1 |
| Номінальна потужність | 20 Вт |
| Пікова потужність | 180 Вт |
| Діапазон частот | 70 ~ 20000 Гц |
| Чутливість | 89 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | слюда |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-V418
Особливості автоакустики JVC CS-V418:
- Подвійний дифузор
- Потужність — максимальна 180 Вт/номінальна 20 Вт
- Частотна характеристика: 70-20000 Гц
- Рівень звукового тиску: 89 дБ/мВт
- 10-см (4'') динамік із вуглецево-слюдяним конусоподібним дифузором вуфера
- Феритовий магніт (НЧ-гучномовець)
- Гібридна крайка з гуми та тканини
- Монтажна глибина: 45 мм (1-25/32")
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше