Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-J6820
| Розмір | 6 x 8 " (15 x 20 см) |
| Форма | овальні |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Пікова потужність | 250 Вт |
| Діапазон частот | 35 ~ 22000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | поліефірімід |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-J6820
Широкосмугова автомобільна акустика виробництва JVC. Має класичний зовнішній вигляд — форма динаміків овальна, розміром 6x9" (15x23 см) і посадковою глибиною 59 мм, що дає змогу їх встановити як у двері, так і в задню полицю або штатні місця. Динаміки JVC CS-J6820 сумісні практично з будь-якою магнітолою, зокрема штатними.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика JVC CS-J6820
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-J6820
| Розмір | 6 x 8 " (15 x 20 см) |
| Форма | овальні |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Пікова потужність | 250 Вт |
| Діапазон частот | 35 ~ 22000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | поліефірімід |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-J6820
Широкосмугова автомобільна акустика виробництва JVC. Має класичний зовнішній вигляд — форма динаміків овальна, розміром 6x9" (15x23 см) і посадковою глибиною 59 мм, що дає змогу їх встановити як у двері, так і в задню полицю або штатні місця. Динаміки JVC CS-J6820 сумісні практично з будь-якою магнітолою, зокрема штатними.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше