Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-DR520
| Розмір | 5 " (13 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Пікова потужність | 260 Вт |
| Діапазон частот | 85 ~ 25000 Гц |
| Чутливість | 88 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | полімер/слюда |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-DR520
Особливості автоакустики JVC CS-DR520:
- Двосмугові коаксіальні
- Потужність 260 Вт пік/40 Вт RMS
- Частотна характеристика: 85 - 25000 Гц
- Рівень звукового тиску: 88 дБ/мВт
- 13 см вуглецево-слюдяний купол вуфера
- 2.5 см поліефірамідний збалансований твітер
- Феритовий магніт (НЧ-гучномовець/ВЧ-гучномовець)
- Магніт із неодиму (ВЧ-гучномовець)
- Гібридна крайка з гуми та тканини
- Монтажна глибина: 44.5 мм (1-25/32")
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика JVC CS-DR520
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-DR520
| Розмір | 5 " (13 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 40 Вт |
| Пікова потужність | 260 Вт |
| Діапазон частот | 85 ~ 25000 Гц |
| Чутливість | 88 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | полімер/слюда |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-DR520
Особливості автоакустики JVC CS-DR520:
- Двосмугові коаксіальні
- Потужність 260 Вт пік/40 Вт RMS
- Частотна характеристика: 85 - 25000 Гц
- Рівень звукового тиску: 88 дБ/мВт
- 13 см вуглецево-слюдяний купол вуфера
- 2.5 см поліефірамідний збалансований твітер
- Феритовий магніт (НЧ-гучномовець/ВЧ-гучномовець)
- Магніт із неодиму (ВЧ-гучномовець)
- Гібридна крайка з гуми та тканини
- Монтажна глибина: 44.5 мм (1-25/32")
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше