Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-DR1720
| Розмір | 6.7 " (17 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Пікова потужність | 300 Вт |
| Діапазон частот | 74 ~ 25000 Гц |
| Чутливість | 84 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | вуглеволокневий композит |
| Матеріал підвісу | гума |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-DR1720
JVC CS-DR1720 — двосмугова коаксіальна акустична система, діаметр 17 см.
Особливості:
- Потужність — максимальна 300 Вт/номінальна 50 Вт
- Частотна характеристика: 74 -25000 Гц
- Рівень звукового тиску: 84 дБ
- Монтажна глибина: 45 мм
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Коаксіальна акустика JVC CS-DR1720
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Коаксіальна акустика JVC CS-DR1720
| Розмір | 6.7 " (17 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 2 |
| Номінальна потужність | 50 Вт |
| Пікова потужність | 300 Вт |
| Діапазон частот | 74 ~ 25000 Гц |
| Чутливість | 84 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал дифузора | вуглеволокневий композит |
| Матеріал підвісу | гума |
Опис Коаксіальна акустика JVC CS-DR1720
JVC CS-DR1720 — двосмугова коаксіальна акустична система, діаметр 17 см.
Особливості:
- Потужність — максимальна 300 Вт/номінальна 50 Вт
- Частотна характеристика: 74 -25000 Гц
- Рівень звукового тиску: 84 дБ
- Монтажна глибина: 45 мм
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше