Розмір - 5 " (13 см), Форма - круглі, Кількість смуг - 3, Номінальна потужність - 35 Вт, Пікова потужність - 100 Вт, Діапазон частот - 70 ~ 22000 Гц, Чутливість - 92 дб, Опір - 4 Ом, Матеріал дифузора - целюлоза, Матеріал підвісу - гума
Характеристики Коаксіальна акустика Alpine SXV-1335E
| Розмір | 5 " (13 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 3 |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Пікова потужність | 100 Вт |
| Діапазон частот | 70 ~ 22000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
Опис Коаксіальна акустика Alpine SXV-1335E
Нова серія SXV належить до лінійки CustomFit і поділяє загальні властивості цих популярних акустичних систем Alpine. Призначені для швидкої та простої заміни штатних динаміків, динаміки CustomFit характеризуються компактними розмірами, невеликою монтажною глибиною та високою чутливістю для ефективної роботи від вбудованого в головний пристрій підсилювача. І, звичайно, однією з переваг лінійки акустичних систем CustomFit є демократична ціна цих моделей.
Розмір - 5 " (13 см), Форма - круглі, Кількість смуг - 3, Номінальна потужність - 35 Вт, Пікова потужність - 100 Вт, Діапазон частот - 70 ~ 22000 Гц, Чутливість - 92 дб, Опір - 4 Ом, Матеріал дифузора - целюлоза, Матеріал підвісу - гума
Немає в наявності 1 449 грн
Характеристики Коаксіальна акустика Alpine SXV-1335E
| Розмір | 5 " (13 см) |
| Форма | круглі |
| Кількість смуг | 3 |
| Номінальна потужність | 35 Вт |
| Пікова потужність | 100 Вт |
| Діапазон частот | 70 ~ 22000 Гц |
| Чутливість | 92 дб |
| Опір | 4 Ом |
| Матеріал підвісу | гума |
| Матеріал дифузора | целюлоза |
Опис Коаксіальна акустика Alpine SXV-1335E
Нова серія SXV належить до лінійки CustomFit і поділяє загальні властивості цих популярних акустичних систем Alpine. Призначені для швидкої та простої заміни штатних динаміків, динаміки CustomFit характеризуються компактними розмірами, невеликою монтажною глибиною та високою чутливістю для ефективної роботи від вбудованого в головний пристрій підсилювача. І, звичайно, однією з переваг лінійки акустичних систем CustomFit є демократична ціна цих моделей.
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше