+ 95 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 728 грн
завтра
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Зеніт "ПРОФІ" ЗДМ-1000 профи (849169)
| Призначення | професійний |
| Тип | дриль-міксер |
| Тип патрона | ключовий |
| Максимальна швидкість обертання | 500 об/хв |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Реверс | немає |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 4.3 кг |
Опис Дриль Зеніт "ПРОФІ" ЗДМ-1000 профи (849169)
Акція
професійний, ключовий, 500 об/хв, 1000 Вт, мережа, 4.3 кг
+ 95 балів ITbox
Ціна з ПДВ
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
2 728 грн
завтра
Доставка Дриль Зеніт "ПРОФІ" ЗДМ-1000 профи (849169)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Гарантія 36 місяців. Офіційна гарантія від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів.
Характеристики Дриль Зеніт "ПРОФІ" ЗДМ-1000 профи (849169)
| Призначення | професійний |
| Тип | дриль-міксер |
| Тип патрона | ключовий |
| Максимальна швидкість обертання | 500 об/хв |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 220 В |
| Реверс | немає |
| Довжина мережевого кабелю | 3 м |
| Вага | 4.3 кг |
Опис Дриль Зеніт "ПРОФІ" ЗДМ-1000 профи (849169)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше