Дорожня сумка Voltronic Merlion 53x27x28 cm (YT-P40-53B)
Характеристики Дорожня сумка Voltronic Merlion 53x27x28 cm (YT-P40-53B)
| Ручки | парні бічні ручки |
| Матеріал | поліестер |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | компактно складається |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | відсутні |
| Особливості сумки | наплічний ремінь |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 27 см |
Опис Дорожня сумка Voltronic Merlion 53x27x28 cm (YT-P40-53B)
Привнесіть стиль та зручність у свої повсякденні переміщення з нашою чоловічою сумкою Merlion 22. Елегантний дизайн, міцні матеріали та практичне виконання роблять цю сумку ідеальним супутником для різних ситуацій.
Використання:
Сумка Merlion 22 ідеально підходить для чоловіків, які цінують зручність та стиль у повсякденному житті. За її допомогою ви можете організувати свої речі так, щоб вони завжди були під рукою. Відмінний вибір для ділових поїздок, подорожей та повсякденних переміщень містом.
Характеристики Дорожня сумка Voltronic Merlion 53x27x28 cm (YT-P40-53B)
| Ручки | парні бічні ручки |
| Матеріал | поліестер |
| Застібки і замки | блискавка |
| Особливості | компактно складається |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість коліщат | відсутні |
| Особливості сумки | наплічний ремінь |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 27 см |
Опис Дорожня сумка Voltronic Merlion 53x27x28 cm (YT-P40-53B)
Привнесіть стиль та зручність у свої повсякденні переміщення з нашою чоловічою сумкою Merlion 22. Елегантний дизайн, міцні матеріали та практичне виконання роблять цю сумку ідеальним супутником для різних ситуацій.
Використання:
Сумка Merlion 22 ідеально підходить для чоловіків, які цінують зручність та стиль у повсякденному житті. За її допомогою ви можете організувати свої речі так, щоб вони завжди були під рукою. Відмінний вибір для ділових поїздок, подорожей та повсякденних переміщень містом.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше