Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Диск пильний Зеніт алмазний ТУРБО 125x7 мм (15307125)
| Робочий матеріал | бетон, кераміка, мармур, цегла |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Товщина диска | 7 мм |
| Швидкість обертання | 12200 об/хв |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4820153071254 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Зеніт алмазний ТУРБО 125x7 мм (15307125)
Характеристики Диск пильний Зеніт алмазний ТУРБО 125x7 мм (15307125)
| Робочий матеріал | бетон, кераміка, мармур, цегла |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Товщина диска | 7 мм |
| Швидкість обертання | 12200 об/хв |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4820153071254 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Зеніт алмазний ТУРБО 125x7 мм (15307125)
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації