Диск пильний Зеніт "ПРОФІ" пильний по дереву 125x22.2, ATB 40 (19125240)
код: U0471114
Робочий матеріал - деревина, Діаметр зовнішній - 125 мм, товщина диска - 3 мм, кількість предметів в упаковці - 1
Знятий з виробництва
код: U0464917 завтра
Акція
код: U0464919 завтра
Топ продажів
код: U0471136 завтра
Акція
код: U0464941 завтра
Акція
Характеристики Диск пильний Зеніт "ПРОФІ" пильний по дереву 125x22.2, ATB 40 (19125240)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Товщина диска | 3 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 40 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4821191252407 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Зеніт "ПРОФІ" пильний по дереву 125x22.2, ATB 40 (19125240)
Робочий матеріал - деревина, Діаметр зовнішній - 125 мм, товщина диска - 3 мм, кількість предметів в упаковці - 1
Знятий з виробництва
код: U0464917 завтра
Акція
код: U0464919 завтра
Топ продажів
код: U0471136 завтра
Акція
код: U0464941 завтра
Акція
Характеристики Диск пильний Зеніт "ПРОФІ" пильний по дереву 125x22.2, ATB 40 (19125240)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Товщина диска | 3 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 40 |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4821191252407 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Зеніт "ПРОФІ" пильний по дереву 125x22.2, ATB 40 (19125240)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна без ПДВ
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації