Диск пильний Зеніт ПРОФІ пильний по дереву 125x22.2, ATB 24 (19125224)
Характеристики Диск пильний Зеніт ПРОФІ пильний по дереву 125x22.2, ATB 24 (19125224)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Геометрія зуба | ATB |
| Швидкість обертання | 12000 об/хв |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4821191252247 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Зеніт ПРОФІ пильний по дереву 125x22.2, ATB 24 (19125224)
Пиляльний диск з напайкою призначений для пиляння матеріалів з деревини уздовж та поперек волокна.
Отвори на сталевому корпусі запобігають руйнуванню диска у процесі роботи, а також не допускають перегріву ріжучого шару.
Диск підходить для комплектації професійного пиляльного інструменту.
Характеристики Диск пильний Зеніт ПРОФІ пильний по дереву 125x22.2, ATB 24 (19125224)
| Робочий матеріал | деревина |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр посадковий | 22.2 мм |
| Кількість зубів/сегментів | 24 |
| Геометрія зуба | ATB |
| Швидкість обертання | 12000 об/хв |
| Кількість предметів в упаковці | 1 |
| Виробник | Зеніт |
| Штрихкод | 4821191252247 |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Диск пильний Зеніт ПРОФІ пильний по дереву 125x22.2, ATB 24 (19125224)
Пиляльний диск з напайкою призначений для пиляння матеріалів з деревини уздовж та поперек волокна.
Отвори на сталевому корпусі запобігають руйнуванню диска у процесі роботи, а також не допускають перегріву ріжучого шару.
Диск підходить для комплектації професійного пиляльного інструменту.
Дізнатися детальніше
Даний товар звільнено від оподаткування.
Доступний для придбання юридичним особам з наданням повного пакета документів.
Можливе заключення договору поставки.
Мої організації