Характеристики Блок живлення HighPower 700W (HPE-700ST-B12S)
| Стандарт БЖ | ATX 2.X |
| Потужність | 700 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Підключення материнської плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 2x8pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 1x(6+2pin) |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
Опис Блок живлення HighPower 700W (HPE-700ST-B12S)
ATX 2.X, 700 Вт, 24 pin, CPU - 2x8pin, GPU - 1x(6+2pin), 1x120 мм, 140 х 150 х 86 мм
Немає в наявності 1 999 грн
Характеристики Блок живлення HighPower 700W (HPE-700ST-B12S)
| Стандарт БЖ | ATX 2.X |
| Потужність | 700 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS |
| Підключення материнської плати | 24 pin |
| Підключення процесора | 2x8pin |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Підключення відеокарти | 1x(6+2pin) |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
Опис Блок живлення HighPower 700W (HPE-700ST-B12S)
Робіть покупки на сайті, накопичуйте бали ITbox і отримуйте за них знижки на наступні покупки!
1 бал ITbox = знижка в 1 грн
Бали ITbox можна використати як знижку до 30% від вартості товару
Дізнатися детальніше
Ціна з ПДВ
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеАналоги Блок живлення HighPower 700W (HPE-700ST-B12S)
Бренди в категорії Блоки живлення ПК
- HighPower
- 1stPlayer
- 2E
- AeroCool
- APNX
- ASRock
- ASUS
- Azza
- Be quiet!
- Casecom
- Chieftec
- Chieftronic
- Corsair
- Cougar
- Deepcool
- Dell
- Delux
- Enermax
- Fractal Design
- Frime
- FrimeCom
- FSP
- Gamdias
- Gamemax
- GIGABYTE
- Golden Field
- GreatWall
- Inter-Tech
- Lenovo
- Lian Li
- LogicPower
- Modecom
- MSI
- NZXT
- PcCooler
- Prologix
- Qube
- Seasonic
- Super Flower
- Teltonika
- Vinga
- Xilence
- Zalman