Батарея універсальна Anker 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110DH21)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Батарея універсальна Anker 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110DH21)
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для планшета, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB, USB Type-C |
| Вхідний струм | 1.6 A, 2.22 A, 3 A |
| Вхідна напруга | 10 V, 12 V, 9 V, 5 V |
| Вихідний струм | 2.22 A, 2.25 A, 3 A |
| Розмір | 40.7 х 71.7 х 15.4 мм |
| Особливості | Power Delivery, PowerIQ, З вбудованим кабелем, Наскрізна зарядка, цифровий дисплей |
Опис Батарея універсальна Anker 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110DH21)
Швидке заряджання стало ще простішим
Отримуйте високу швидкість заряджання з потужністю до 22.5 Вт через порт USB-C і заряджайте свій смартфон до 2 разів без підзарядки павербанка.
Режим крапельного заряджання
Ідеально підходить для навушників, смартгодинників і фітнес-браслетів — забезпечує стабільну та безпечну подачу енергії для невеликих пристроїв.
Режим наскрізного заряджання (Pass-Through)
Під час заряджання павербанка ваші пристрої залишаються під'єднаними — ви завжди на зв’язку та готові до дій.
Технологія безпеки ActiveShield™ 3.0
Понад 6 мільйонів температурних перевірок щодня гарантують стабільність роботи та повний захист ваших пристроїв.
Готовий до тривалого використання
Інтегрований двонаправлений USB-C кабель, протестований на понад 10 000 згинань, витримує щоденне активне використання.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Батарея універсальна Anker 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110DH21)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Батарея універсальна Anker 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110DH21)
| Ємність | 10000 mAh |
| Призначення | для планшета, для смарт-годинників, для телефона |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Інтерфейси підключення (вхід) | USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 1 х USB, USB Type-C |
| Вхідний струм | 1.6 A, 2.22 A, 3 A |
| Вхідна напруга | 10 V, 12 V, 9 V, 5 V |
| Вихідний струм | 2.22 A, 2.25 A, 3 A |
| Розмір | 40.7 х 71.7 х 15.4 мм |
| Особливості | Power Delivery, PowerIQ, З вбудованим кабелем, Наскрізна зарядка, цифровий дисплей |
Опис Батарея універсальна Anker 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110DH21)
Швидке заряджання стало ще простішим
Отримуйте високу швидкість заряджання з потужністю до 22.5 Вт через порт USB-C і заряджайте свій смартфон до 2 разів без підзарядки павербанка.
Режим крапельного заряджання
Ідеально підходить для навушників, смартгодинників і фітнес-браслетів — забезпечує стабільну та безпечну подачу енергії для невеликих пристроїв.
Режим наскрізного заряджання (Pass-Through)
Під час заряджання павербанка ваші пристрої залишаються під'єднаними — ви завжди на зв’язку та готові до дій.
Технологія безпеки ActiveShield™ 3.0
Понад 6 мільйонів температурних перевірок щодня гарантують стабільність роботи та повний захист ваших пристроїв.
Готовий до тривалого використання
Інтегрований двонаправлений USB-C кабель, протестований на понад 10 000 згинань, витримує щоденне активне використання.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
ДетальнішеАналоги Батарея універсальна Anker 10000mAh 22.5W Built-In USB-C Cable White (A110DH21)
Бренди в категорії Повербанки
- Anker
- 7GO
- Acefast
- ACL
- Apple
- Aspiring
- Atria
- AURA
- AWEI
- Baseus
- Belkin
- BOROFONE
- Canyon
- Choetech
- ColorWay
- CUKTECH
- Dudao
- EcoFlow
- EMOS
- Energizer
- Esperanza
- Essager
- Extradigital
- FULLTECH
- GEAR
- Hama
- HOCO
- Intenso
- iSDT
- JOYROOM
- Linkage
- PLATINET
- PowerPlant
- Promate
- Remax
- RivaCase
- Sandberg
- SBS
- Sigma
- Silicon Power
- SWISSTEN
- TheGeneral
- Trust
- Ugreen
- UmeTravel
- Usams
- VEGER
- Vention
- Vinga
- Voltero
- Wozinsky
- Xiaomi
- XO