Пошук

Доставляємо безкоштовно товари Ajax

Безкоштовна доставка? Запросто! Ви купуєте будь-який з акційних товарів у період з 01.11 по 30.11, а ми доставляємо вашу покупку безплатно. 


Безплатне доставлення здійснюється:

– кур’єром (у великих містах)

– до відділень поштової служби всією Україною;

– до точок видачі в магазинах Brain.


Сплачуйте до 20% ціни акційних товарів бонусами. Накопичуйте додаткові бонуси за кожну покупку. Дізнатись у подробицях про програму лояльності можна тут.


* Поспішайте кількість акційних товарів обмежена!


В ідеальному світі завжди світить сонце, не буває заторів, а слів «вторгнення», «затоплення» та «пожежа» взагалі не існує. Але ми живемо у реальному світі і нам потрібне реальне рішення для захисту цих проблем!

Якби вас попросили описати день-катастрофу, яким би він був? Пожежа в будинку? Затопили сусідів? Пограбували вашу квартиру? Чи все одночасно?

У реальному світі подібне трапляється щодня, але з системою безпеки Ajax такі загрози вас не хвилюють.

Отож зустрічайте, система безпеки Ajax!


Датчики протікання


Бездротові датчики виявлення затоплення Ajax призначені для виявлення затоплення в приміщенні, що охороняється і передачі сигналу тривоги на розумну централь Ajax Hub. Датчик за секунди фіксуєють надходження води, але скасовують тривогу в разі її висихання. Працюють на значній відстані від Ajax Hub.


Датчики вторгнення


Датчики фіксуюють будь-який рух, розбиття вікон чи відкриття дверей. І моментально передають сигнал тривоги на розумну централь Ajax Hub. Отож, ваші цінні речі будуть у безпеці.


Пожежні датчики


Пограбування веде до втрати цінностей, але пожежа може знищити все майно повністю. У зв'язку з цим рекомендується доповнювати систему охоронної сигналізації датчиками диму і чадного газу.


Ajax -  твій захист для неідеального світу!

Акція
завершена
Акція
Акція

Товари, що беруть участь в акції