ПУБЛІЧНА ОФЕРТА


Перед переглядом сайту обов'язково прочитайте дану публічну оферту, і, в разі незгоди з її умовами утримайтеся від використання сайту www.itbox.ua

Інтернет-магазин «ITbox.ua», розташований на доменному імені www.itbox.ua, Товариство з обмеженою відповідальністю "Приватінвест", ОКПО 21550555, і юридичною адресою Україна, 03117, м. Київ, Святошинський район, пр. Берестейський, буд. 67, публікує Публічну оферту про продаж Товару дистанційним способом.

Звертаємо Вашу увагу на те, що використовуючи сайт www.itbox.ua, Ви автоматично погоджуєтесь з умовами використання сайту www.itbox.ua, описаними в цій публічній оферті.
Проставлення символу «галочка», а також заповнення різних форм, заявок, участь у бонусних програмах, акціях, оформлення замовлень і т.ін. є Вашою згодою з усіма умовами, зазначеними у даній публічній оферті та прирівнюється до підписання договору обома сторонами.

Ця публічна оферта є обов'язковою для виконання сторонами.

1. ОСНОВНІ ТЕРМІНИ


1.1. Сайт - веб-сайт інтернет-магазину www.itbox.ua, що містить усі веб-сторінки; Власником сайту є ТОВ "Приватінвест"

1.2. Користувач (Ви) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18-річного віку, дієздатна, що використовує цей сайт і/або його окремі інструменти, яка погодилася з умовами Публічної оферти і виконала всі її умови, описані нижче.

1.3. Покупець - Користувач, який оформив замовлення та здійснив покупку на сайті www.itbox.ua.

1.4. Адміністрація - адміністрація сайту інтернет-магазину www.itbox.ua.

1.5. Публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, що дозволяє укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.

1.6. Продавець - юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари і/або послуги, що можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація так і будь-яка особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцеві (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек і т.ін., що підтверджують факт передачі товару Покупцеві).

1.7. Товар - товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті.

1.8. Замовлення - звернення Користувача через Сайт і/або за допомогою дзвінка на гарячу лінію до Продавця з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача.

1.9. Платник - особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

1.10. Одержувач - особа, зазначена Користувачем у формі замовлення як контактна особа й уповноважена Користувачем отримати товар. Якщо інше не зазначено в формі Замовлення, Одержувачем є Користувач.

1.11. Пропозиція - відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають в себе інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови Пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією про можливі умови замовлення товару.

1.12. Сторони - Продавець, Покупець, Користувач.

1.13. Доставка товару - передача товару від Продавця до Покупця, з використанням способів зазначених на сайті www.itbox.ua, та прописаних в умовах даної Оферти.

1.14. Служба перевізник - компанія-експедитор, яка здійснює адресну доставку Користувачеві або доставку до відділення з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем.

1.15. Власна доставка - власна служба доставки, яка здійснює адресну доставку Користувачеві на умовах, зазначених на сайті www.itbox.ua, згідно умов, прийнятих при акцептуванні Продавцем даної Оферти.

2. УМОВИ ДОГОВОРУ


2.1. Ця Оферта визначає порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, а також можливість передачі товарів Користувачеві.

2.2. Ця Оферта є публічною. Використовуючи матеріали та інструменти Сайту, Користувач вважається таким, що приймає (акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті і/або проставлення символу «галочка». Реєстрація або Автоматична реєстрація Користувача на Сайті означає повне прийняття Угоди (відповідно до статей 641, 642 Цивільного Кодексу України).

2.3. Сайт є платформою для розміщення пропозицій про продаж товарів Продавцями.

2.4. Інформація про товар показується на сайті www.itbox.ua і є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена і доповнена Адміністрацією в будь-який момент часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціни товару, і будь-які інші правила надання послуг Продавцем показуються на сайті www.itbox.ua.

2.5 Адміністрація Сайту має право в будь-який час у односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті www.itbox.ua.

2.6. Цей договір може бути укладений право- і дієздатним Користувачем, який досяг 18 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору Ви підтверджуєте свою право- і дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають у результаті використання сайту www.itbox.ua і укладення даного договору.

2.7. Пропозиція на Сайті не є офертою. Користувач після ознайомлення з розміщеною на сайті Пропозицією має право зробити оферту Продавцю шляхом заповнення форми Замовлення і/або здійснити замовлення через Кол Центр сайту. Заповнення форми Замовлення вважається офертою Користувача Продавцю на замовлення Користувачем товару на умовах, зазначених у відповідній Пропозиції.

2.8. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, які свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, приступив до надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача.

2.9. Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах після отримання оферти Користувача. В такому випадку ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнятою Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем і/або Одержувачем товару на умовах, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту отримання товару Покупцем.

2.10. Узгодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне отримання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

2.11. Сторони погоджуються, що надсилання Продавцем і/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, терміни доставки товару, його ціну, умови і форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення і т.ін., за допомогою електронної пошти, sms- повідомлень, за допомогою телефонії, здійснюються виключно для інформування Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її погодження Продавцем.

2.12. Придбані примірники ліцензійного програмного забезпечення вважаються активованими, якщо вони фактично відвантажені в електронному вигляді, та зареєстровані за реквізитами покупця. Пін-коди (ключі) вважаються активованими та не можуть бути відновлені. Послуга вважається наданою у повному обсязі. Вартість послуги не може бути повернута.

2.13. При прийнятті оферти Продавця Користувач надає згоду щодо отримання інформації про товар за допомогою дистанційного зв'язку. Проставлений підпис на документах, що підтверджує прийняття товару та/або фактичне прийняття товару, означає, що Одержувач отримав всі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його прийняття.

3. ДОСТАВКА ТОВАРУ


3.1. Доставка товару здійснюється:

  • самостійно Покупцем після отримання товару в роздрібному магазині мережі Brain;
  • власною службою доставки, що забезпечує адресну доставку Користувачеві в містах, зазначених при акцептуванні угоди Продавцем;
  • службою перевізником, який виконує адресну доставку Користувачеві або доставку до відділення з подальшим самостійним отриманням товару Користувачем.


Якщо в населеному пункті відсутнє відділення служби перевізника або роздрібного магазину Продавця, Користувач має право обрати для доставки найближчий населений пункт, в якому є відділення служби перевізника або Продавця. Адреси відділень служби перевізника можна побачити за посиланням novaposhta.ua.
Списками адрес та магазинів мережі Brain представлені на сайті сайті www.itbox.ua, розділ ”Контакти”.

3.2. Моментом отримання товару Одержувачем є отримання ним підписаного документу, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт прийому-передачі, декларація на пересилку і т.д.) або фактичне отримання Одержувачем Товару і вчинення ним дій, що свідчать про прийняття товару. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, акт прийому-передачі) і, в разі проблем, на місці пред'явити претензії службі доставки. Продавець не несе відповідальність за дії компанії перевізника.

4. ЦІНА ТОВАРУ ТА ОПЛАТА


4.1. Ціна на кожну позицію Товару вказана на сайті Інтернет-магазину.

4.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію Товару або Доставки.

4.3. У разі зміни ціни на замовлений Товар або Доставку, Продавець зобов'язується протягом десяти днів проінформувати Покупця про зміну ціни Товару або Доставки.

4.4. Покупець має право підтвердити або анулювати Замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

4.5. Продавець вказує орієнтовну вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину, а також фіксує і повідомляє її Покупцеві при підтвердженні замовлення.

4.6. Зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту надходження коштів на розрахунковий рахунок Продавця.

4.7. Розрахунки між Продавцем і Покупцем за Товар здійснюються виключно в національній валюті, способами, зазначеними на сайті Інтернет-магазину.

4.8. Оплата онлайн способом на сайті www.itbox.ua здійснюється через платіжну систему LiqPay. Проводячи оплату вказаним способом Покупець погоджується з усіма умовами договору https://www.liqpay.ua/uk/rules/.

4.9. Відповідно до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Продавець має право використовувати програмні РРО, що формують електронні фіскальні чеки.

Електронний фіскальний чек доступний для завантаження в особистому кабінеті Покупця, на сайті магазину. В разі необхідності, або за вимогою Покупця, електронний фіскальний чек може бути надісланий на електронну пошту.

Перевірити такий чек можна самостійно на сайті ДФС за його фіскальним номером та датою у вкладці «Електронний кабінет». Електронний фіскальний чек має юридичну силу. В разі повернення товару роздруковувати такий електронний чек не потрібно.

У разі оплати замовлення готівковими коштами під час одержання замовлення в точці видачі магазину Покупець може отримувати паперовий фіскальний чек.

5. РЕЄСТРАЦІЙНІ ДАНІ ТА ІНФОРМУВАННЯ


5.1. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Користувач зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:

  • ім'я Покупця;
  • контактний телефон;

5.2. Пройшовши процедуру реєстрації на сайті Користувач погоджується з умовами Оферти. Реєстрація на сайті свідчить про згоду Користувача з умовами Оферти.

5.3. Користувач автоматично надає згоду на отримання інформування про замовлення, акції, бонусний рахунок і т.д. Змінити ці налаштування Користувач може, використовуючи кабінет Сайту.

6. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН


6.1. Як Користувач Сайту, Ви зобов'язуєтеся не вчиняти дій, що порушують законодавство України, суперечать нормам міжнародного права, дій, що можуть спричинити збої у роботі Сайту.

6.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися в контакт-центр за координатами, вказаними на Сайті.

6.3. Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збір і обробку (накопичення, зберігання, відновлення, використання, поширення, знищення), відповідно до чинного законодавства України, персональних даних Користувача, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних і маркетингових досліджень, а також надає свою згоду на передачу (поширення) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським і кур'єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Дане положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті.

6.4. Приймаючи умови Угоди користувача, користувач добровільно надає свою згоду на здійснення відеоспостереження з записом звуку / без запису звуку, з метою покращення якості обслуговування, запобігання неправомірним діям в приміщеннях та на території Продавця. Діями із замовлення Товару у Продавця, Покупець надає безумовну згоду на здійснення Продавцем фото- та відеофіксації (з аудіозаписом / без аудіозапису) перебування Покупця в приміщеннях і на території Продавця та дозволяє Продавцеві, для вказаної мети, використовувати фото- відео-матеріали (з аудіозаписом / без аудіозапису) з зображенням Покупця без необхідності отримання додаткової згоди Покупця.

6.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами цієї Угоди.

6.6. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- і дієздатним, а також, що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

6.7. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятим нормам моралі та етики.

6.8. Відповідальність за грошові перекази, що здійснюють Платники, повністю лежить на банках і платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не несе відповідальності за дії Процесингових центрів.

6.9. Адміністрація сайту не несе відповідальність за працездатність обладнання, на якому розміщений сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

6.10. Продавець не несе відповідальність за дії Перевізника, в тому числі, за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження товару.

6.11. Відповідальність Продавця за зміни умов замовлення товару обмежується правом Одержувача (Користувача, Платника) відмовитися від замовлення товару і вимагати повернення оплачених за нього коштів (якщо вони оплачені).

6.12. Користувач несе відповідальність за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректне, неточне і/або неправильне зазначення даних в замовленні призвело до додаткових витрат Продавця, пов'язаних із доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат з сум, оплачених Платником за товар. Користувач зобов'язаний надати про себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ


7.1. Користувач має право призначити Одержувачем замовленого товару третю особу, крім випадку коли Платник - юридична особа. В цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати в формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації отримувача і доставки йому товару. На відносини сторін, в такому випадку, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

7.2. У випадку коли Платник - юридична особа, Отримувачем є виключно Платник за наявності підтверджуючих документів - довіреності на отримання тмц або печатки.

7.3. Усі можливі суперечки та протиріччя, що виникають між Сторонами у рамках цієї Угоди, повинні вирішуватися відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсним не скасовує дію Угоди у решті частини і не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих при реєстрації.

7.4. Усі права на Сайт у цілому і на використання мережевої адреси (доменного імені) www.itbox.ua належать Адміністрації сайту.

7.5. Користувач погоджується з тим, що після реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець буде надсилати на електронну адресу Користувачів листи і/або повідомлення, у тому числі, рекламного характеру. Користувач має право відмовитися від такої розсилки самостійно.

7.6. Вказуючи номер мобільного телефону у формах на сайті, Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту, у тому числі, рекламного характеру. Для відмови від отримання таких повідомлень, Користувач повинен звернутися до технічної підтримки Сайту.

7.7. Користувачеві забороняється розміщувати на Сайті контент, заборонений чинним законодавством та/або такий, що суперечить морально-етичним нормам суспільства.

7.8. Дзвінок на гарячу лінію Сайту або заповненням реєстраційної форми, заповнення форми замовлення, є згодою Користувача на реєстрацію у Програмі лояльності сайту www.itbox.ua, а також є підтвердженням факту ознайомлення та згоди з усіма правилами https://www.itbox.ua/ua/loyalty_program/.

7.9. Дзвінок на гарячу лінію Сайту або заповненням реєстраційної форми, заповнення форми замовлення, є згодою Користувача на запис телефонної розмови, з метою контролю якості обслуговування.

7.10. Користувач ознайомлений і згоден з умовами цієї угоди.

8. РЕКВІЗИТИ


ТОВ "Приватінвест"
Тел. 0800213800
Адреса:
Україна, 03117, м.Київ, Святошинський район, пр.Берестейський, буд.67

ТОВ "Бреін"
Тел. 0800213800
Адреса:
18005, м.Черкаси, бул.Шевченка, 352

Уважно ознайомтеся з текстом публічної оферти, і, якщо Ви не згодні з будь-яким пунктом Оферти, Ви маєте право відмовитися від покупки Товарів, що надаються Продавцем, і не вчиняти дій, вказаних у п. 2.1. цієї Оферти.

Просмотренные товары

Все просмотренные Сохранить историю просмотра