Мийка високого тиску DeWALT електрична щіткова, 2.1 кВт, 160 бар, шланг 8 м (DXPW001U)
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Характеристики Мийка високого тиску DeWALT електрична щіткова, 2.1 кВт, 160 бар, шланг 8 м (DXPW001U)
| Тип | універсальна |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Можливість використання шампуню | за допомогою насадки |
| Продуктивність | 480 л/год |
| Максимальна температура води | 50 °C |
| Довжина шланга | 8 м |
| Додаткові характеристики | колеса для транспортування |
| Вага | 11 кг |
| Виробник | DeWALT |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Мийка високого тиску DeWALT електрична щіткова, 2.1 кВт, 160 бар, шланг 8 м (DXPW001U)
✔ DeWALT DXPW001M - ідеальне рішення для мийки легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів, доріжок в саду, садових меблів, фасадів будівель з дуже сильним забрудненням.
✔ Потужний двигун, надійний насос з латуні, поршень з нержавіючої сталі - забезпечать довгу і стабільну роботу в самих жорстких умовах експлуатації.
✔ Шланг довжиною 8 метрів, зручний пістолет дадуть Вам можливість максимально ефективно використовувати мийку.
✔ Ручка для транспортування допоможе в транспортуванні.
✔ Мийка оснащена зручними органайзерами для зберігання аксесуарів.
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Доставка Мийка високого тиску DeWALT електрична щіткова, 2.1 кВт, 160 бар, шланг 8 м (DXPW001U)
| Самовивіз: | Деталі уточнюються | |
| Кур'єром за адресою: | Деталі уточнюються | |
Характеристики Мийка високого тиску DeWALT електрична щіткова, 2.1 кВт, 160 бар, шланг 8 м (DXPW001U)
| Тип | універсальна |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Можливість використання шампуню | за допомогою насадки |
| Продуктивність | 480 л/год |
| Максимальна температура води | 50 °C |
| Довжина шланга | 8 м |
| Додаткові характеристики | колеса для транспортування |
| Вага | 11 кг |
| Виробник | DeWALT |
| Примітка | Виробник може змінювати властивості, характеристики, зовнішній вигляд і комплектацію товарів без попередження |
Опис Мийка високого тиску DeWALT електрична щіткова, 2.1 кВт, 160 бар, шланг 8 м (DXPW001U)
✔ DeWALT DXPW001M - ідеальне рішення для мийки легкових і вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів, доріжок в саду, садових меблів, фасадів будівель з дуже сильним забрудненням.
✔ Потужний двигун, надійний насос з латуні, поршень з нержавіючої сталі - забезпечать довгу і стабільну роботу в самих жорстких умовах експлуатації.
✔ Шланг довжиною 8 метрів, зручний пістолет дадуть Вам можливість максимально ефективно використовувати мийку.
✔ Ручка для транспортування допоможе в транспортуванні.
✔ Мийка оснащена зручними органайзерами для зберігання аксесуарів.
Дізнатися детальніше
Ціна товару вже включає 20% податку на додану вартість.
Товар можна купити від імені юридичної особи.
Ми надаємо повний пакет документів.
Можливе заключення договору поставки.
Детальніше