Матрац для дитячого ліжечка Ingvart на диванчик Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х168 см (6027272)
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart на диванчик Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х168 см (6027272)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосова койра, латекс |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 168 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart на диванчик Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х168 см (6027272)
Матрацик призначений для диванчика SMART BED Oval, розмір 60х168см, наповнювач : кокосова койра - латекс.
Комбіновані моделі виготовляють із застосуванням самих передових технологій в дитячій промисловості. Кокосовий дитячий матрац на ліжечко - сучасна і дуже популярна основа для комфортного відпочинку. А в комплекті з латексом - дитячий матрац на ліжечко виходить досить м'який і зручний для малюка.
Матеріал: латексована кокосова койра 3см, латекс 2-3см.
Тип чохла : знімний на змійці, простьобаний на синтепоні.
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart на диванчик Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х168 см (6027272)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосова койра, латекс |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | чохол на змійці |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 168 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart на диванчик Smart Bed Oval кокос+латекс, 60х168 см (6027272)
Матрацик призначений для диванчика SMART BED Oval, розмір 60х168см, наповнювач : кокосова койра - латекс.
Комбіновані моделі виготовляють із застосуванням самих передових технологій в дитячій промисловості. Кокосовий дитячий матрац на ліжечко - сучасна і дуже популярна основа для комфортного відпочинку. А в комплекті з латексом - дитячий матрац на ліжечко виходить досить м'який і зручний для малюка.
Матеріал: латексована кокосова койра 3см, латекс 2-3см.
Тип чохла : знімний на змійці, простьобаний на синтепоні.
Дізнатися детальніше