Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос+поролон, 72х72 см (7216)
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос+поролон, 72х72 см (7216)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосова койра, поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | гіпоалергенний |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 72 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос+поролон, 72х72 см (7216)
Кокос – сучасна та дуже популярна основа для комфортного відпочинку. А в комплекті з пружним поролоном – дитячий матрац на ліжечко виходить досить правильного рівня жорсткості та зручний для малюка. Поролон – пружний матеріал, який добре підтримує вигини тіла і повертається у вихідну форму. Кокосове волокно - матеріал, що представляє собою жорсткі волокна темно-коричневого забарвлення, видобуті з горіхів кокосової пальми. Жорсткий наповнювач у виробництві матраців та найкращий матеріал для здорового сну дітей від народження. Додаткова обробка латексом покращує еластичність, міцність, вологостійкість та захист від паразитів. Якщо матрац використовується для дитини до 1 року, його слід класти кокосовою стороною вгору. Коли кістковий скелет дитини стане не таким м'яким, а вага збільшиться, що надаватиме відповідно більший тиск на поверхню, матрац можна перевернути м'якою стороною вгору.
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос+поролон, 72х72 см (7216)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосова койра, поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | гіпоалергенний |
| Колір | білий |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 72 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос+поролон, 72х72 см (7216)
Кокос – сучасна та дуже популярна основа для комфортного відпочинку. А в комплекті з пружним поролоном – дитячий матрац на ліжечко виходить досить правильного рівня жорсткості та зручний для малюка. Поролон – пружний матеріал, який добре підтримує вигини тіла і повертається у вихідну форму. Кокосове волокно - матеріал, що представляє собою жорсткі волокна темно-коричневого забарвлення, видобуті з горіхів кокосової пальми. Жорсткий наповнювач у виробництві матраців та найкращий матеріал для здорового сну дітей від народження. Додаткова обробка латексом покращує еластичність, міцність, вологостійкість та захист від паразитів. Якщо матрац використовується для дитини до 1 року, його слід класти кокосовою стороною вгору. Коли кістковий скелет дитини стане не таким м'яким, а вага збільшиться, що надаватиме відповідно більший тиск на поверхню, матрац можна перевернути м'якою стороною вгору.
Дізнатися детальніше