Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос, 72х72 см (2100020000009)
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос, 72х72 см (2100020000009)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно, поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | гіпоалергенний |
| Колір | білий |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 72 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос, 72х72 см (2100020000009)
Жорсткість двостороння: кокосова сторона - жорстка, зворотня сторона - середня жорстість
Висота матрацу: 5см (можливо до +0,5 см)
Склад: 1см кокосове волокно латексоване, 4 см поролон (ST2535)
Чохол: жаккард стьобаний на синтепоні, чохол на блискавці
Упаковка: плівка та картонна коробка
Попередження:
Якщо матрац намочився, кокосове волокно потрібно висушити повністю, а постійний високий рівень вологи може призвести до цвілі. Радимо придбати одразу водонепроникний наматрацник, а краще декілька - на зміну.
Характеристики Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос, 72х72 см (2100020000009)
| Наявність пружин | безпружинний |
| Оббивка | жаккард |
| Наповнювач | кокосове волокно, поролон |
| Використання сторін | двосторонній |
| Рівень жорсткості | середньо-жорсткий |
| Кількість зон жорсткості | 2 |
| Особливості | гіпоалергенний |
| Колір | білий |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 72 см |
Опис Матрац для дитячого ліжечка Ingvart Smart Bed Round кокос, 72х72 см (2100020000009)
Жорсткість двостороння: кокосова сторона - жорстка, зворотня сторона - середня жорстість
Висота матрацу: 5см (можливо до +0,5 см)
Склад: 1см кокосове волокно латексоване, 4 см поролон (ST2535)
Чохол: жаккард стьобаний на синтепоні, чохол на блискавці
Упаковка: плівка та картонна коробка
Попередження:
Якщо матрац намочився, кокосове волокно потрібно висушити повністю, а постійний високий рівень вологи може призвести до цвілі. Радимо придбати одразу водонепроникний наматрацник, а краще декілька - на зміну.
Дізнатися детальніше